TÜPRAŞ 3 ilde kamu danışman alımı (Lise MYO)

TÜPRAŞ 3 ilde kamu danışman alımı (Lise MYO)

Mülakat olmadan iş arayanlar için TÜPRAŞ 3 farklı ilde kamu danışman alımı yapıyor. Kamu personeli alımı iş ilanları kapsamında TÜPRAŞ tarafından yayınlanan ilanda online olarak başvurularını kabul edileceği belirlenmiştir.

TÜPRAŞ 3 ilde kamu danışmanı alımı yapıyor. 8 Kasım tarihli danışman alımı yapacağını duyuran TÜPRAŞ resmi kariyer sayfası üzerinden ilanı yayınladı. Başvuruda bulunacak adaylar için başvurular online olarak alınacaktır. Online olarak hemen başvuru için haberimizi okuyabilirsiniz.

Alımların Nasıl Yapılacağı Şu Şekilde Belirtildi

“Türkiye’nin ve Koç Holding’in en önemli, en büyük enerji kaynağı Tüpraş, enerjisini ülkesinden, değerlerine tutkuyla sahip çıkan insan kaynağından alır. Tüm faaliyetlerinin amacı enerjiyi; çalışanları, paydaşları, ülkesi ve dünya için yaşam sevincine dönüştürmektir.” Şeklinde açıklama belirterek alım yapacağını belirledi.

Kamu Personeli Alımı İş İlan Başvuruları Nasıl Yapılır

Personel alımı iş ilanlarına başvuru yapacak adaylar için başvuruları yalnızca online olarak elektronik ortamda yapılabilecek olup farklı yollar ile yapılacak herhangi bir başvuru kabul edilmeyecektir.

Memur alımı başvuruları almaya başlamış olup en geç başvuruları istenilen şartlar sağlandıktan sonra alımları yapıldığı tarihte başvurular sona erecektir. Eğer bu iş size uygun ise aşağıda yer alan boş reklamı linki üzerinden başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

Lise ve MYO Müjde!

“Tüpraş’ta Lise ve Meslek Yüksek Okulu mezunlarını eğitim hayatında edindikleri teorik bilgileri pratiğe dönüştürebilecekleri, kişisel ve mesleki gelişimleri için planlanan Rafinerici Yetiştirme Programı bekliyor.”

Hangi İllerde Personel Alımı Var?

İzmir, İstanbul ve Batman olacak şekilde İstanbul iline 2 ilan ile beraber toplamda 4 iş ilanı yayınlanmıştır.

İzmit’ e yapılacak olan alım; bilgi teknolojileri operasyonel teknolojileri mühendisi danışmanı veya lideri alımı olarak belirtildi. İstanbul iline liderlik ve yetenek gelişimi danışmanı alımı ile beraber akademi koordinatörü alımı da yapılacaktır. Son olarak batman iline alımı yapılacak personel niteliği ise Satın alma uzmanı olarak belirtilmiştir.

Yukarıda belirtilen iş ilanlarına başvuru yapmak için aşağıda yer alan link üzerinden başvurulabilir.

Başvuru ekranı.

Twitter: Kamupersoneli2

Facebook: kamupersonelialim1

İnstagram: kamupersonelialim

APLEE Telefonları cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonları cep uygulaması için tıklayın.

HUWAİ telefonları cep uygulaması için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.