TEB Eleman Alımı (Çağrı Merkezi Personeli Ve Asistan)

TEB Eleman Alımı (Çağrı Merkezi Personeli Ve Asistan)

Türk Ekonomi Bankası yani TEB eleman alımı yapacağını duyurdu. Resmi kariyer sayfası üzerinden iş ilanı yayınladı. Çağrı Merkezi Personeli ve Asistan alımı yapacağını duyuran Türk Ekonomi Bankası başvuruda bulunacaklar için başvurular başladı!

Tecrübeli veya tecrübesiz fark etmeden herkesin başvuru yapabileceği iş ilanı banka tarafından yayınlandı. Banka personeli alımı için duyuruya çıkan TEB eleman alımı yanı sıra Çağrı Merkezi Personeli ve Asistan alımı yapacağını duyurdu. Başvurular elektronik ortamda yapılıyor.

Alımlar Hangi Şehirlere ve Hangi Kadrolarda Yapılıyor?

Türk Ekonomi Bankası TEB, iş ilanları arayanlar için memur niteliğinde personel alımı yapacağını duyurdu. Raporlama yöneticisi, Raporlama Proje Yönetici Yardımcısı, Şubesiz Satış Mobil Temsilcisi, Çok Uluslu Firmalar Kurumsal Şubesi, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi-İstanbul (Engelli) alımı ile beraber onlarca ilanda personel alımı yapılıyor.

TEB alımların yapılacağı illeri genellikle İstanbul ve sınırları olarak belirlenmiş olup farklı illere de alımların yapılacağı belirlendi.

Banka Personeli Alımı Başvuruları Nasıl Yapılır?

Banka memuru alımı için iş başvurusu yapacakların başvuruları yalnızca online olarak elektronik ortamda alınacaktır. Adaylar online olarak elektronik ortamda aşağıda yer alan başvuru ekranı linki üzerinden giriş yaptıktan sonra hangi ilana başvuru yapmak istiyorsa seçip o ilana başvurular yapıla bilecektir.

Memur alımı başvuruları online başvuru dışında yapıldığı takdirde kurum tarafından reddedilerek herhangi bir farklı etkende bulunulmayacaktır.

Memur Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

MS Office programlarına hakim,

İstanbul illerinde çalışma imkanına sahip,

İletişim becerisi yüksek,

Sabırlı bir yapıya sahip olan,

(Bazı ilanlarda yüzde 40 ve üzeri engel şartı aranıyor),

Lise-ön lisans-Lisans mezunları arasında olma vb. şartlar ile alımlar yapılmaktadır.

Başvuru ekranı

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.