Taşkömürü Kurumu 30 Sürekli İşçi Alımı (Nitelikli Personel)

Taşkömürü Kurumu 30 Sürekli İşçi Alımı (Nitelikli Personel)

Türkiye Taşkömürü Kurumu 30 sürekli işçi alımı yapacağını kılavuz halinde sundu. Kurum nitelikli yani mesleklerde alım yapacağını duyurdu. Başvuruları sadece 5 gün sürecek. İŞKUR başvuruları hangi tarihte başlayacak.

Türkiye Taşkömürü Kurumu 30 Sürekli İşçi Alımı Duyurusu

Devlet personel alımı olarak ilana çıkılmıştır. Daimi kadroda personel alımı hangi şartlarda ve nasıl yapılacağı açıklandı. Kamu işçi alımı için kurumun açıklaması aynen şöyle;

2021 yılı Genel Yatırım ve Finansman Programı çerçevesinde, Kurumumuzun yerüstü işyerlerinde 4857 sayılı İş Kanununa tabi daimi işçi statüsünde çalıştırılmak üzere aşağıda belirtilen meslek ve eğitim durumlarına ve "Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik" hükümlerine göre, Zonguldak İş Kurumu aracılığı ile toplam 30 nitelikli eleman alımı yapılacaktır.

Kamu ilanları Zonguldak İş Kurumunca 22 Kasım 2021 ile 26 Kasım 2021 tarihleri arasında 5 günlük ilana çıkılacaktır. Adayların ilanın yayımlandığı dönem itibariyle en fazla 34 yaşında olması 35 yaşından gün almamış olması gerekmektedir.

Başvuru yapacaklar aşağıda verilen tablo içerisinde öğrenim durumlarına sahip olması gerekmektedir. Kaynak işçisi, mekanizasyon ve pres işçisi, talaşlı imalat işçisi, ağaç işleri işçisi ve elektrikçi olarak alım gerçekleşecektir.

komur-islermeleri-kurumu-personel-alimi.jpg

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum