Namık Kemal Üniversitesi KPSS 50 Puanla Kamu Personeli Alımı

Namık Kemal Üniversitesi KPSS 50 Puanla Kamu Personeli Alımı

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi kamu personeli alımı yapıyor. En az KPSS 50 puanı bulunan adaylar Türkiye genelinden başvuru yapabilecek. Başvuruları elektronik ortamda Üniversiteye gitmeden yapabilirsiniz.

En Az KPSS 50 Puanla Kamu Personeli Alımı İlanları

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi personel alımı ilanına Türkiye genelinden elektronik olarak başvuru yapabilirsiniz. Aşağıda sunduğumuz kılavuzu inceleyerek başvuru yapınız. Cep uygulamamızı indirmeyi unutmayın.

Kamu İşçi Alımı Başvurusu

Adaylar başvurularını 29 Kasım 2023 tarihi bitimine kadar e-Devlet Kapısı üzerinden “Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresi üzerinden yalnızca elektronik ortamda alınacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Kamu İlanı Devlet Personeli Alımı Şartları

Temizlik yemekhane servis elemanı alımı 5 kişi: Üniversite Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Beslenme Hizmetleri Şube Müdürlüğüne bağlı yemekhanede, mutfak, temizlik ve bulaşık hizmetleri, servis, kat hizmetleri vb. işlerde çalıştırmak üzere, "Bulaşıcı hastalığı ile temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamaktadır." ibareli heyet raporu almaları gerekmektedir.

Gece ve gündüz, iç ve dış mekanlarda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu bulunmamak.
Hijyen Sertifikasına sahip olmak.

Bay ve bayan adaylar başvuru yapabilir.

Askerliğini yapmış olmak veya Muaf olmak.

2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P94) en az 50 puan almış olmak.

Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak.

15 Kasım 2023 tarihi itibariyle 35 (otuz beş) yaşını doldurmamış olmak.

Başvuru Sonuçlandırılması

KPSS puanları baz alınarak değerlendirilecektir. Atanmaya hak kazanan asil ve yedek adaylar, ilanın başvuru süresinin bitiminden 15 (on beş) işgünü içerisinde web sitesinde duyurulacaktır. Adaylar başvuru sonuçlarını ve işe başlamaları için gerekli evraklar ile evrakların teslim edileceği yer ve zaman bilgilerini Üniversite http://www.nku.edu.tr internet adresinden takip edebileceklerdir. Her kadronun 2 (iki) katı kadar yedek aday belirlenecektir. Ayrıca, adaylar başvurularına ilişkin bilgileri Kariyer Kapısı üzerinden görüntüleyebilecektir. Tekirdağ iş ilanları olarak sunuldu.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum