Milli Saraylar İdaresi 29 İşçi Alımı! Kamu Asgari Ücretle Alacak

Milli Saraylar İdaresi 29 İşçi Alımı! Kamu Asgari Ücretle Alacak

Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı 19 sürekli işçi alımı ilanı yayınladı. İlana göre kamu işçi alımı ile işe yerleşeceklere asgari ücret ödemesi yapacak. Kurum başvuruları sadece elektronik ortamda belirtilen tarihlerde yapacak.

Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı 29 Sürekli İşçi Alımı Duyurusu

Kamu kurumuna sürekli işçi alımında asgari ücret maaş olarak ödeneceği açıklandı. Kurum başvuruları hemen ilan ile başladı. Alım farklı 8 mesleklerden olacak. KPSS şartı aranmıyor. Kadrolu kamu personel alımı ilanı bir ilki maaş konusunda yaşanmaktadır.

Başvuru Tarihi Elektronik Şekli

Başvurular 15 Aralık 2021 (09:30) ile 24 Aralık 2021 (23:59) tarihleri arasında e-Devlet üzerinde Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı/Kariyer Kapısı-Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) internet sitesi üzerinden elektronik ortamda yapacaklardır.

milli-saraylar-idaresi-memur-alimi.jpg

Başvuru Süreçleri

Başkanlık tarafından ilan edilen sözleşmeli personel ve işçi pozisyonlarından yalnızca birine müracaatta bulunabilecektir.

Başvuru işleminin hatasız, eksiksiz ve ilanda belirtilen hususlara uygun olarak yapılmasından adayın kendisi sorumlu olacaktır.

Sınava en az ilkokul mezunu ve meslek koluna ilişkin çıraklık, kalfalık, ustalık veya mesleki yeterlilik belgesine sahip olan ve ek tabloda belirtilen diğer şartları sağlayan adaylar başvuruda bulunabilir. Ancak meslek lisesi, mesleki ve teknik lise veya meslek yüksekokullarının ilgili dal/bölümlerinden mezun olan adaylarda belge şartı aranmaz.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum