Manisa Büyükşehir Belediye Kamu İşçi Alımı Başvuruları 9-10 Ağustos

Manisa Büyükşehir Belediye Kamu İşçi Alımı Başvuruları 9-10 Ağustos

İŞKUR üzerinden kamu personeli alımı ilanları yayınlanmaya ve kamu işçi alımı yapılmaya devam ediyor. Yayınlanan son personel alımı ilanına göre Manisa Büyükşehir Belediyesi personel alacak.

Manisa Büyükşehir Belediyesi kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. Büyükşehir Belediyesinin yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 adet kamu işçi alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru yapacak adaylar için alımı yapılacak nitelikler olarak 2 adet erbab işçisi ve 1 adet kaynak ustası alımlarının yapılacağı belirtiliyor.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvuru yapacak adaylar başvurularını e-pota yolu ile belediyenin başvuru kılavuzu üzerinde belirttiği e-posta adresine yapılacak olup başvurular online yapılacaktır.

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar Manisa Büyükşehir Belediye hizmet binası adresin şahsen başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru yapacak adaylar için 9 Ağustos 2021 tarihinde başlayacak olup 10 Ağustos 2021 tarihinde sona erecektir.

Başvuru Şartları:

Erbab işçisi:45 yaşını tamamlamamış olma, sabıka kaydı bulunmaması, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmama, herhangi bir mesleğini yapmasına engel durumunu bulunmaması ve son olarak bedensel veya zihinsel engelinin bulunmaması şartları aranmaktadır.

Kaynak ustası: 35 yaşını tamamlamamış olma, sabıka kaydının bulunmaması, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmama, herhangi bir mesleğini yapmasına engel durumunu bulunmaması, bedensel veya zihinsel engelinin bulunmaması alanında en az 2 yıl deneyimli olma ve son olarak ustalık belgesine sahip olma şartları aranmaktadır.

Başvuruda Gerekli Belgeler

Başvurular kılavuzu üzerinde belirttiği e-posta adresine yapılacak olup başvurular online yapılacak olduğu için başvuruda özgeçmiş belgeleri istenilmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.