KPSS 60 puanla Belediye Kamu Personeli alımı başvuruları 6-8 Nisan

KPSS 60 puanla Belediye Kamu Personeli alımı başvuruları 6-8 Nisan

KPSS 60 puanla kamu personeli alım ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilana göre Belediye alım başvuruları 6-8 Nisan 2021 tarihleri arasında yapılacak. Adayların müracaat koşulları ve tüm detayları yazımızda…

KPSS 60 puanla bay ve bayan kamu personeli alımı başvuruları başlayacak.

Ortaköy Belediyesi alım başvuruları 6-8 Nisan 2021 tarihlerinde alınacak. KPSS en az 60 olması ve son olarak da en az B sınıfı sürücü belgesinin olması özel niteliklerini istiyor.

Adaylardan istenen genel şartlar ise unvanın memur olması nedeniyle; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, askerliğini yapmış olması, herhangi bir suçtan dolayı 1 yıl ve üzerinde bir ceza almamış olması nitelikleri aranmaktadır. Bu ilan için Türkiye genelinden başvuru kabul edilecektir.

kamu-personeli-alimi.jpg

Başvuru Şekli ve Tarihi:

Ortaköy Belediye Başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere teknik hizmetler sınıfında 8 inci kadroya tahsis edilmek üzere 1 adet mühendis alımı ilanı için yukarıda belirtilen nitelikleri taşıyan her aday Belediye resmi internet adresindeki başvuru formunu doldurması, kimlik fotokopisi, adli sicil belgesi, diploma veya mezuniyet belgesi, KPSS çıktısı, askerlik durum belgesi, görevini devamlı yapmasına engel olmayan sağlık durumu beyanı, 2 adet biyometrik fotoğraf ve sürücü belgesi aslı ve fotokopisi ile birlikte 6 Nisan 2021 tarihi ile 8 Nisan 2021 tarihleri arasında Ortaköy belediyesine şahsen, posta veya e-posta yoluyla müracaatta bulunmaları gereklidir.

Müracaat sonrası 12 Nisan 2021 tarihinde sınava girmeye hak kazanan adayların listesi belediyenin internet sitesi ve ilan panosundan yayınlanacak olup bu ilandan sonra ise 14 Nisan 2021 günü saat 10.00’dan itibaren mülakat yapılacaktır. Mülakat sonucuna göre kazanan kişiler mülhakatın akabinde listelenerek ilan edilecektir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.