Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 4 Makinist Alımı İŞKUR Kamu İlanı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 4 Makinist Alımı İŞKUR Kamu İlanı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 4 makinist alımı için İŞKUR kamu ilanı yayınladı. Kurum ilanına başvurular Türkiye Genelinden yapılacak. Daimi statüde personel alımı başvuruları sadece 5 gün İŞKUR üzerinden kabul edilecek.

İŞKUR kamu ilanı; Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü makinist alımı için ilana çıktı. Kıyı Emniyeti personel alımı için adaylar başvurularını anlık olarak yapabilecek. 24 Aralık 2021 tarihi bitimine kadar elektronik ortamda Türkiye İş Kurumu üzerinden başvuru alınacak.

Başvurular 00006466656 iş ilan numarası kullanılarak yapılması gerekiyor. Alım ve çalışma adresi olarak İstanbul açıklanmıştır. Başvuru Türkiye genelinden yapılacak. Baş veya bayan adaylar iş ilanları başvurusu yapabilir.

Müracaat Genel ve Özel Koşulları

Denizcilik fakültesi, yüksek denizcilik okulu, deniz harp okulu ve üniversitelerin makine bölümü, gemi inşaatı ve gemi makineleri mühendisliği, gemi makineleri işletme mühendisliği ve makine mühendisliği bölümlerinden birinden lisans düzeyinde mezun olmak.

En az Uzakyol 2.Mühendis yeterliliğine sahip olmak. Yeterliliği ile alakalı her türlü güncel ve uluslararası kuralların gerektirdiği sertifikalara (stcw vb) ve belgelere sahip olmak. Herhangi bir sosyal güvenlik Kurumundan emekliye ayrılmış olmamak.

Başvuru yapan ve/veya işe girmeye hak kazanan aday, işyerinde uygulanan ücret, tazminat, prim, fazla mesai, eğitim, görev yeri ve benzeri çalışma şartları hakkındaki uygulamaları kabul etmiş sayılacaktır. Aksi halde 1 aylık deneme süresi içerisinde hizmet akdini sonlandırma hakkı bulunmaktadır. Bu kapsamda işe başlayacak aday Kuruluşun öngördüğü yerde çalışmaya muvafakat vermiş sayılır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.