Katılım Bankası Türkiye Genelinden Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak

Katılım Bankası Türkiye Genelinden Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak

Albaraka Türk Katılım Bankası, şirket bünyesindeki faaliyetlerini daha da geliştirmek ve genişletmek amacıyla 10 farklı pozisyon için yüksek maaşlı Türkiye genelinden şok sayıda personel alımı yapma kararı almıştır.

Banka Türkiye Geneli Çok Sayıda Personel Alımı İlanları

Özel bankalar istihdama katkı sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda Albaraka Türk Katılım Bankası, büyüme ve gelişme hedeflerine ulaşmak için stratejik bir adım atarak, yüksek maaşlarla 10 farklı pozisyon için personel alımı yapma kararı almıştır. Banka, bu alımlarla nitelikli ve yetenekli adayları bünyelerine çekmeyi ve sektördeki lider konumunu daha da güçlendirmeyi amaçlamaktadır. Söz konusu pozisyonlar, bankanın çeşitli departmanlarında kritik rolleri üstlenecek ve işin uzmanlık gerektiren alanlarında faaliyet gösterecektir.

Hangi Pozisyonlara Alım Olacak?

• Çağrı Merkezi - Müşteri Temsilcisi Alımı

• Kıdemli Veri Tabanı Yöneticisi

• Kıdemli Sistem İzleme Uzmanı

• Veri Tabanı Yöneticisi

• Uygulama Destek Sorumlusu

• Gişe Görevlisi Alımı

• Banka Personeli Alımı

• Mobil Gişe Personel

• Satış Uzmanı

Adaylardan aranan genel özellikler:

Albaraka Türk Katılım Bankası bünyesine alınacak 10 farklı pozisyona başvuru yapacak adaylardan istenen genel özellikler arasında sektörel bilgi ve deneyim, analitik düşünme yeteneği, ekip çalışmasına yatkınlık, iletişim becerileri ve liderlik potansiyeli bulunmaktadır. Ayrıca adaylarda başvuru yaptıkları pozisyonlara bağlı olarak bir takım özel şartlar da aranmaktadır. Aranan özel şartlar için ilanın detaylarını inceleyebilirsiniz.

Banka Memuru Alımı Başvurular Başladı

Albaraka Türk Katılım Bankası bünyesine alınacak personel alımları için başvurular başladı. Adaylar bankanın sayfasına giriş yaparak başvurularını tamamlayabilecekler. Başvurular şu anda kabul edilmekle birlikte, her ilan için son başvuru süresi farklıdır. Aşağıdaki bağlantıyı tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili ilanların detaylarına ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.