Kamu Üniversite Hastanesi İŞKUR Kamu Personeli Alımları

Kamu Üniversite Hastanesi İŞKUR Kamu Personeli Alımları

Kamu Üniversite Hastanesi tarafından yayınlanan ilana göre İŞKUR üzerinden kamu personeli alımı yapılacağı belirtiliyor. Başvuruda bulunacaklar için alımlar İŞKUR üzerinden yapılacağı yayınlandı.

Hitit Üniversite Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gündüz Bakımevi Kurumu bünyesinde istihdam etmek üzere kamu personeli alımı ilanı İŞKUR üzerinden ilan yayınlandı. Paylaşılan ilana göre kurum bünyesinde çalıştırılmak için 1 adet personel alınacak.

Başvuruda bulunacak adaylar için alım niteliği 1 adet Okul Öncesi Öğretmeni / Anaokulu öğretmen alımı İŞKUR ilanı yayınlandı.

Başvuru Şekli ve Yeri

Hitit Üniversitesi İŞKUR üzerinden yapılacak başvurular için ilan numarası olarak 00006220636 ile ilan numarası ile İŞKUR üzerinden gerekli şartları taşıyan adaylar başvuru yapabilir. Başvuru yapacak adaylar için başvurular T.C kimlik numarası ve şifre ile giriş yaptıktan sonra veya ALO 170 hattı üzerinden de yapıla bilecektir.

Başvurular bu günden itibaren alınmaya başlamış olup en geç müracaatlar ise belirtilene göre 5 iş günü içerisinde yapıla bilecektir.

Başvuru Şartları

Üniversitelerin okul öncesi öğretmenliği ile ilgili diğer bölümlerinden herhangi birinden mezun olma, en az lisans mezunu olma, en fazla yüksek lisans mezunu olma, 18 yaşına girmiş olma, en fazla 35 yaşında olma şartı aranıyor. 
KPSS Puan Şartı İsteniyor.

KPSS puan şartının aranıp aranmadığı yapılan açıklamada var olduğu ve alınacak personellerin KPSS şartının ise P3 puan grubu olarak 60 puan almış olma da aranıyor.

Başvuruda bulunacaklar için bu ilan için ikamet şartı bulunmaktadır. Çorum il sınırları içerisinde ikamet edenler bu ilana başvuru yapa bilecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum