Kamu Meslek Yüksek Okullarına 79 Lise Mezun Kadrolu Personel Alımı

Kamu Meslek Yüksek Okullarına 79 Lise Mezun Kadrolu Personel Alımı

Kamuda meslek yüksekokulları bünyesine yeni 79 kadrolu personel alımı için açıklamalar yayınlanmıştı. Birçok unvan da yapılacak olan bu personel alımlarında başvuru şartları neler? Başvurular ne zaman bitiyor?

Kamu personeli alımı yeni iş ilanları ile meslek yüksekokulları bünyesinde çalışacak 79 kişi alımı için yayınlanan personel alımı başvuruları devam ediyor.

Maaşları kurum özel bütçesinden karşılanacak olan bu alımda adaylar sözlü ve yazılı sınav yapılmadan KPSS puan sıralamasına göre yerleştirilecekler.

Osmangazi Üniversitesi bağlı meslek yüksekokulları bünyesine yapılacak bu devlet personeli alımı için adayların 2020 yılı KPSS puanı kullanılarak seçme işlemleri yapılacak.

Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğüne 44 Lise Mezunu Alınacak

Osmangazi üniversitesi rektörlüğü merkez bağlı birimlerine yapılacak Temizlik Personeli alımı, bakım personeli alımı, ısıtma görevlisi olarak alınacak 44 kişi personel alımında adayların lise mezunu olması, mesleğini süreli yapmasına mani hastalık veya benzeri engeli olmaması ve KPSS P94 puanı bulunması şartları aranıyor.

Eskişehir Melek Yüksekokulu Temizlik Personeli Alımı

Eskişehir meslek yüksekokulu bünyesine alımı yapılacak temizlik personeli alımı adaylarının lise mezunu olması, mesleğine engel rahatsızlığının bulunmaması ve KPSS P94 puanı bulunması şartları yeterli olacak.

Mahmudiye Meslek Yüksekokulu İşçi Alımı

Mahmudiye meslek yüksekokulu bünyesine yapılacak temizlik işçi alımı için 2 personel adaylarının lise ve dengi okul mezunu olması, KPSS P94 puanı olması, çalışmasına mani rahatsızlığı olmaması şartları bulunmakta.

Sivrihisar Meslek Yüksekokulu Kamu Personeli Alımı

Sivrihisar meslek yüksekokulu bünyesine yapılacak temizlik işlerinde çalışacak kamu personeli alımında adayların lise veya dengi okul mezunu olması, KPSS P94 puanı olması çalışmaya engel bir durumu olmaması şartı aranmakta.

Üniversite İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alımı

İdari ve Mali işlerde çalıştırılacak 4 çöp toplama sözleşmeli işçi alımı için adayların erkek olması, lise mezunu olması, çöp toplama işini devamlı yapabilmesine engel rahatsızlığı olmaması şartı aranıyor.

Üniversite Araştırma Hastanesine 25 Yaşlı Bakım Personeli Alımı

Araştırma hastanesine 25 kişi yaşlı bakım personeli alımı için adayların lise hasta ve yaşlı hizmetleri alanı engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı dallarından ya da sağlık hizmetleri alanının ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı ve sağlık bakım teknisyenliği mezunu olmaları,

Adayların vardiyalı çalışmaya engeli olmaması ve hasta bakım işlerini yapmasına mani olacak engeli olmaması şartı aranmaktadır.

Kamu Meslek yüksekokullarına Yapılacak Personel Alımı Başvuruları Başladı

Osmangazi Üniversitesi bağlı birimleri ve meslek yüksekokullarına yapılacak 77 personel alımı için adayların başvuru süreci başlamış olup 08 Aralık 2021 tarihinde başvurular bitiyor.

Başvurular e devlet üzerinden “Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” veya “Kariyer Kapısı” “isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr” adresi üzerinden yapılabilecek.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum