Kamu Jeotermal işletmesine mesleklerde 20 personel alımı yapılıyor

Kamu Jeotermal işletmesine mesleklerde 20 personel alımı yapılıyor

İŞKUR üzerinden yayınlanan kamu personel alım ilanları ile Jeotermal işletmesi bünyesine 20 personel alımı yapılıyor. Jeotermal işletmesi personel alımı başvuruları ne zaman bitiyor? Bu kamu alımı için mezuniyet şartı var mı?

İŞKUR iş ilanları ile kamu teşebbüsleri bünyesine personel alımları bünyesinde yeni 20 personel alınıyor. Jeotermal işletmesi bünyesine alınacak 20 personel sürekli olarak ve 2 ay deneme süreli olarak alınacak.

Yayınlanan bu iş ilanları ile Simav Belediyesi Teşebbüsü olan Jeotermal İşletmesine 1 kişi pide ustası, 1 Şef Garson, 1 Aşçı, 14 Garson, 1 Aşçı Yardımcısı, 2 Bulaşıkçı personeller alınacak.

Kütahya İş İlanı Simav Belediyesi 20 Personel Alımı Bilgileri

Kütahya iş ilanı ile boş bulunan pozisyonlara alınacak personeller sürekli olarak çalıştırılacaklar. Alınacak personeller vardiyalı sistem ile ve 2 ay denem süresine tabi olacak ve Kütahya Simav ilçesinde çalıştırılacaklar.

Aşağıda açıklayacağımız şartları taşıyan personel adaylarının 04 Haziran 2021 tarihine kadar başvurularını Simav Belediyesi bünyesindeki insan kaynakları eğitim müdürlüğüne şahsen başvurmaları gerekiyor.

Bu kamu alımında başvuru yapan personel adaylar 08 Haziran 2021 tarihinde Belediye bünyesinde görüşmeye alınacaklar. Görüşmeye katılmayan kişilerin başvuru işlemleri geçersiz olacak.

kutahya-personel-alimi.jpg

Belediye Personel alımı 1 Pide, Pizza Ustası Alımı

Belediye personel alımında Pide ve pizza ustası alımı adaylarının;

Türk vatandaşı olması,

Adayların 18 yaşından büyük olması,

Askerlik görevini yapmış olması, askerlik ilişiği olmaması veya erteletmiş yedek grubunda olması,

Emekli olmaması,

Adayların en az lise mezun olması,

Adayların bulunması halinde pideci, pizza ustası işi ile yeterlilik belgesi veya Halk Eğitim tarafından verilen sertifikası oda bulunmazsa iş deneyim belgesini başvuru evraklarına eklemesi şartları bulunmakta.

1 Şef Garson Personel Alımı

Simav Belediye personel alımı 1 Şef Garson alımı adaylarının yukarıdaki şartlar aynı şekilde geçerli olacak ancak yine adayların yukarıdaki gibi belge ibrazı gerekmektedir.

1 Aşçı Personel Alımı

Aşçı personel alımında da yine aynı şekilde lise mezunu kişiler ve çalışma belgesi ve sertifika ibraz edenler aşçı olarak başvuru yapabilecekler.

14 Garson Personel Alımı 

Garson olarak başvuracak personel adayları için yine yukarıda belirtilen koşulları sağlayanlar başvuru yapacaklar. Ayrıca yine belge ve sertifika ibrazı veya iş deneyim referans gibi belgelerin başvuru sırasında başvuru evrakları arasında olması.

Aşçı Yardımcısı 1 Pozisyon Personel Alımı

Belediye açık iş pozisyonu olarak 1 aşçı yardımcısı personel alımı adayları için ise yukarıda belirtildiği gibi en az lise mezunları başvuracak. Sertifika iş deneyim belgesi ibrazı istenilmekte.

Açık Meslek Pozisyonu 2 Bulaşıkçı Alımı

Belediye tarafından açık meslek pozisyonu olarak ilan edilen 2 Bulaşıkçı alımında yukarıda belirtilen başvuru koşularından farklı olarak adayların en az ilkokul mezunu olması şartı bulunmakta. Sertifika veya iş deneyim referans belgesi ibrazı istenilmekte.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.