İlkokul Lise Önlisans Lisans! İŞKUR 20.000 Personel Alımı Şubat Ayı Listesi

İlkokul Lise Önlisans Lisans! İŞKUR 20.000 Personel Alımı Şubat Ayı Listesi

İŞKUR üzerinden 20.000 personel alımı yapılıyor. Son gelen ilanlara göre Şubat ayı listesi belli oldu. İŞKUR ilanlarına göre ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu adaylardan personel alımı temini yapılacak.

Şubat ayı İŞKUR iş ilanları yayımlandı. Birçok kamu kurumu İŞKUR üzerinden ilana çıktı. İŞKUR ilanlarını bekleyenler için yeni müjdeler gelmeye başladı. İstanbul Metro, Kıyı Emniyeti, Milli Eğitim Bakanlığı, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı, Polisevi, İŞKUR İEP, İŞKUR TYP ve İŞKUR MEK başta olmak üzere yaklaşık 20 bin alım gerçekleştirilecek.

İŞKUR MEK Başvuruları

İŞKUR MEK kapsamında garantili eğitim kursları başladı. Yarı zamanlı kurslar için artık başvuru işlemleri yapılmaya başlanıldı. Adaylara günlük 137,51 TL ödeme yapılacak. 2 şehirde 4 farklı kadroda MEK kapsamında alım yapılacak. Mesleki Eğitim Kurslarına başvuru yapabilmek için 15 yaşından büyük olunması gerekiyor. Eğer 15 yaşından büyük iseniz 81 ilden başvuru yapabilirsiniz.

İŞKUR MEK Detayları

İŞKUR TYP Başvuru Ekranı

İŞKUR TYP başvurularına Ocak ayı itibari ile ilanlar yayımlandı. İŞKUR TYP ilanlarına başvuru yapabilmek için 18 yaş üstü olup üst yaş şartsız başvurular alınacak. Noter kurası ile veya liste yöntemi şeklinde adaylar belirlenecek.

İŞKUR TYP Başvuru Ekranı

İŞKUR İEP İşçi Alımı

İŞKUR İEP işçi alımı başvuruları başladı. İşbaşı Eğitim Programları 3 farklı kadroda işçi alacak. Adaylara günlük 232,71 TL harçlık ödeme yapılacak. İEP başvurularına 15 yaş üstü herkes başvuru yapabilecek. Haftalık 45 saat İEP programı uygulanacak.

İŞKUR İEP Başvuru Ekranı

Polisevi 3 İŞKUR İş İlanları

Polisevi Sosyal Tesisler Büro Amirliği İŞKUR üzerinden ilana çıktı. Polisevi ilanına en az ilkokul mezunu adaylardan başvurular alınacak. Kurum bünyesine temizlik personeli, bulaşıkçı ve işçi alınacak. İlana direkt başvuru ekranına tıklayarak ilgili iş ilanına ulaşabilirsiniz.

İşçi Alımı Başvuru Ekranı

YTB Personel Alımı Başvuru Ekranı

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı personel alımı yapıyor. İŞKUR üzerinden açık ilan yayımlandı. Başvuru işlemleri için sona yaklaşılıyor. YTB 10 personel alımı istihdamı yapacak.

YTB Personel Alımı İçin Tıklayın.

MEB 19 Bin Kamu İşçi Alımı

Milli Eğitim Bakanlığı kamu işçi alımı başvuruları gelmeye başladı. MEB 40 ilde 19 bin kamu işçi alacak. Okullarda görevlendirmek üzere KPSS şartsız alım olacak. Ayrıca 18 yaşından büyük adaylar da başvurularını yapabilecek.

Kamu İşçi Alımı Başvuru Ekranı

Metro 315 İşçi Alacak! Mülakat Yok

İstanbul Metro A.Ş. İŞKUR kurumdışı ilan yayınladı. Metro 7 farklı kadroda 315 işçi istihdamı yapacak. KPSS şartsız alım için en az lise mezunu olmak şartı aranmaktadır. Hak kazanan adaylar daimi olarak görevlendirilecek.

İlan detayları

Kıyı Emniyeti 16 Personel Alımı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü personel alımı yapıyor. Geçtiğimiz günlerde İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre 16 kişi istihdam yapacak. Herhangi bir KPSS şartı aranmamaktadır.

İlan detayları

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.