Eti Maden İşletmesi Sürekli İşçi Alımı Yapacak

Eti Maden İşletmesi Sürekli İşçi Alımı Yapacak

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda 1 sürekli işçi alımı yapılacağı yer aldı. Emet Bor İşletme Müdürlüğüne alım gerçekleşecektir. Sürekli işçi alımı için adaylar nasıl başvuru yapacak?

Eti Maden İşletme Genel Müdürlüğü Duyurusu

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Emet Bor İşletme Müdürlüğüne 1 sürekli işçi açıktan alınacaktır.

Emet Bor İşletme Müdürlüğüne  (Emet/KÜTAHYA) en az öğrenim seviyesi İlköğretim mezunu en çok öğrenim seviyesi Lise ve Dengi Okul mezunu engelli 1 sürekli işçinin açıktan alınabilmesini teminen, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Kütahya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Tavşanlı Hizmet Merkezinden işgücü talebinde bulunulmuş olup, söz konusu talebimizin 14 Haziran 2021 tarihinde yayımlanması istenilmiştir.

eti-maden-personel-alimi.jpg

Söz konusu işgücü ilanı, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Kütahya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Tavşanlı Hizmet Merkezi tarafından, 14 Haziran 2021 tarihinde Türkiye İş Kurumu iskur.gov.tr internet sayfasında yayımlanacak olup, isteklilerin bahse konu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

Sürekli işçi alımı 1 kişi engelli statüsünde olması gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.