Büyükşehir Belediye 3170TL maaşla 80 personel alımı yapıyor

Büyükşehir Belediye 3170TL maaşla 80 personel alımı yapıyor

İŞKUR ile personel alımları yapılmaya devam ediyor. Bu defa büyükşehir belediyesi bünyesine 80 kişi personeller alınıyor. Büyükşehir belediye iş ilanı ile personel alımları ne zaman? Belediye kamu iş ilanları kimler başvuru yapabilecek?

İŞKUR tarafından resmi kamu kuruluşları tarafından gönderilen kamu personel alım listeleri yayınlanmaya devam ediyor. Van iş ilanı olarak yayınlanan en son kamu ilanı ile VASKİ(Van Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel Anonim Şirketi) bünyesine ve Van ilinin değişik ilçelerinde görevlendirilmek üzere 80 kamu personeli alınacak.

Van Büyükşehir Belediyesi 80 Personel Alımı Genel Bilgiler

Van Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ilan ile alınacak 80 personel Vaski Bahçesaray, Başkale, Çaldıran, Çatak, Erciş, Gevaş, Gürpınar, İpekyolu, Muradiye, Özalp, Saray ilçelerine alınacak. Aşağıda vereceğimiz iller bazında bütün ilanlara başvuru işlemleri için ilgili şartları taşıyan bütün adayların 03 Haziran 2021 tarihine kadar Van Büyükşehir Belediyesi kariyer.van.bel.tr adresi üzerinden online başvuru yapmaları gerekmekte.

Saray İş İlanı ile 1 Beden İşçisi Kamu Alımı

Saray iş ilanı ile alınacak kamu personelleri geçici olarak çalıştırılacaklar ve alınacak personellerin;

Türk vatandaşı olması, adayların 25 ve 40 yaş arasında bulunması, en az ilkokul mezunu olması, saray kamu iş ilanının yayınlandığı tarih olan 26 Mayıs 2021 tarihi ile adayların ilçede 1 yıldır ikamet etmesi, vardiyalı çalışma engeli olmaması gibi şartları bulunmaktadır.

Özalp İş İlanı ile VASKİ 5 Kamu Personel Alımı

VASKİ tarafından yayınlanan ilan ile Özalp ilçesine 5 kişi beden işçisi olarak alınacak. Alınacak kamu personellerinin Türk Vatandaşı olması, 25 ile 40 yaş arasında bulunması, en az ilkokul mezunu olmaları, Özalp ilçesinde bir yıldır ikamet ediyor olmaları şartları bulunmakta.

Muradiye İş İlanı ile VASKİ 3 Kamu Personeli Alımı

Van Büyükşehir Belediyesi Muradiye ilçesine 3 Beden işçisi alımı yapıyor.

Alınacak personellerin;

Türk vatandaşı olması, 25-40 yaş arasında bulunmaları, en az ilkokul mezunu olmaları gibi şartlar bulunmaktadır.

İpekyolu İş İlanı ile 48 kişi Kamu Personeli Alımı

Van Büyükşehir Vaski bünyesine İpekyolu ilçesine 48 kişi beden işçisi olarak kamu alımı yapacak. Alınacak personellerin Türk vatandaşı olması, 25-40 yaşında olması, en az ilkokul mezunu olması, adayların son bir yıl içinde Edremit, Tuşba, İpekyolu ilçelerinde ikamet etmiş olması şartları bulunmaktadır.

Gürpınar İş İlanı 4 Personel alımı

Gürpınar iş ilanı ile VASKİ bünyesine 4 personel alımı yapılacak. Alınacak personellerin Türk Vatandaşı olması, 25-40 yaşında olması, en az ilkokul bitirmiş olmaları, en az 1 yıl Gürpınar ilçesinde ikamet etmesi şartı bulunmaktadır.

Gevaş İş İlanı ile 1 Personel Alımı

VASKİ Gevaş ilçesine 1 işçi alacak. Alınacak personellerin yukarıda belirtilen alım şartları haricinde sadece 1 yıl Gevaş ilçesinde ikamet etmesi şartı bulunmaktadır.

Erciş İş İlanı ile 7 Personel Alımı

VASKİ bünyesinde çalıştırılacak 7 kişi geçici işçi Erciş ilçesinde çalıştırılacak. Alınacak personellerin yukarıdaki başvuru şartlarından farklı olarak adayların en az 1 yıldır Erciş ilçesi ikametli olmaları şartı bulunmaktadır.

Çatak İş İlanı ile 1 Personel Alımı

Çatak ilçesine iş ilanı ile VASKİ bünyesinde çalışacak 1 personel alınacak. Alınacak personellerin en başta yazılan ilan şartlarına ek olarak sadece en az 1 yıl Çatak ikametli olmaları gerekmektedir.

Çaldıran İş İlanı ile 1 Personel Alımı
VASKİ tarafından alınacak 4 personel Çaldıran ilçesinde çalıştırılacak. Alınacak personellerin yukarıdaki ayrıntı alım şartları haricinde en az 1 yıl Çaldıran ilçesi ikametli olması şartı bulunmaktadır.

Başkale İş İlanı 7 Personel Alımı

Başkale ilçesinde çalıştırılmak üzere Van Büyükşehir Belediyesi 4 beden işçisi personel alacak. Alınacak personellerin en az ilkokul mezunu olması, en az 1 yıl Başkale ikametli olması şartları bulunmaktadır.

Bahçesaray İş İlanı 2 Personel Alımı

Van Bahçesaray iş ilanı ile VASKİ 2 beden işçisi personel alımı yapılacak. Alınacak personellerin en az ilkokul mezunu olması, en az 1 yıldır Bahçesaray ikametli olması şartları bulunmaktadır.

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.