Bursa Tokat Nevşehir KPSS’siz Öğretmenevi Kamu Personeli Alımı

Bursa Tokat Nevşehir KPSS’siz Öğretmenevi Kamu Personeli Alımı

Öğretmenevleri yeni ilanlar yayınlayarak KPSS’siz personel alımı yapmaya devam ediyor. Bursa, Nevşehir ve Tokat Öğretmenevi kamu personeli alımı yayınladı. En az ilkokul mezunu adaylar nasıl İŞKUR ilanları üzerinden başvuru yapacak.

Öğretmenevi Kamu Personeli Alımı Duyuruları

İŞKUR ilanları üzerinden Nevşehir, Tokat ve Bursa Öğretmenevlerine personel alımı yapılacağı yayınladı. En az ilkokul mezunu adaylar KPSS’siz başvuru yapabilecek. Her ilanın ayrı öğrenim durumu ve şartları bulunduğu üzere incelenmesi gerekiyor.

Tokat Öğretmenevi Kamu Personeli Alımı

Tokat Niksar Öğretmen evi tarafından yapılan ilen ile müdürlük bünyesine geçici ve kısmi zamanlı çalıştırılacak 1 Diyetisyen kamu personeli alımı yapılıyor.

Adayların lisans ilgili bölüm mezunu olmaları ve KPSS P3 puanının en az 60 olması,

Tercihen adayların Niksar ikametli olması şartları bulunmaktadır. Başvuru yapacak adayların 31 Ağustos 2021 tarihine kadar 00006234650 İŞKUR iş ilan numarası ile başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Nevşehir Öğretmenevi Kamu Personeli Alımı

Nevşehir Öğretmen evi tarafından yayınlanan kamu personeli alımı ilanı ile müdürlük bünyesinde daimi ve tam zamanlı çalıştırılmak üzere 2 Resepsiyon görevlisi alımı yapılacak.

Başvuracak kamu personeli adaylarının; Lise mezunu olması, adayların Nevşehir Merkez ve ilçelerinde ikamet etmesi ve 18 yaş ile 35 yaş aralığında bulunması şartları bulunmaktadır. Başvuru yapacak adayların 31 Ağustos 2021 tarihine kadar başvurularını 00006230631 İŞKUR iş ilan numarası ile başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Bursa Öğretmenevi 5 Kamu Personeli Alımı

Bursa Mustafa Kemalpaşa Öğretmen evi bünyesine daimi ve tam zamanlı çalıştırılacak 5 kişi Garson alınacak.

Garson olarak başvuracak adayların; En az ilkokul mezunu olması, en az 18 yaşında en fazla 45 yaşında olması, Mustafa kamalpaşa ikametli olması ve meslekte bir yıl tecrübeli olması şartları bulunmaktadır. Başvurmak isteyen personel adaylarının 31 Ağustos 2021 tarihine kadar başvurularını 00006229794 İŞKUR iş ilan numarası ile yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.