Belediye Muhasebe Personeli Alacak (KPSS 65 Puan+B Ehliyetli)

Belediye Muhasebe Personeli Alacak (KPSS 65 Puan+B Ehliyetli)

Belediye muhasebe personeli alımı için ilan yayınlandı. Atama yöntemi ile alım yapılacak. Belediye personel alımı başvuru şartları arasında neler bulunuyor. B ehliyetli ve en az KPSS 65 puanla Belediye başvuruları nasıl yapılacak.

Muhasebe personeli alımı Belediye Başkanlığı yapacak. Belediye atama yönetmeliğine göre hangi aday bu alıma başvuru yapabilecek. KPSS 65 puanı bulunan adaylar yayınlanan iş ilanlarına hangi tarih bitimine kadar başvuru yapması istenmiştir.

Başvuru Genel Şartları

İlan edilen unvan için son olarak mezun olunan okul itibarı ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak, 2020 yılı KPSS sınavına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak.

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkar.

13.10.1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Önlisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin Muhasebe ve Vergi Uygulamaları programından mezun olan adayların başvurusu alınacak.

Başvuru Şekilleri ve Tarihleri

Adaylar başvurularını 5 Ağustos 2021 tarihinden 10 Ağustos 2021 tarihine kadar saat 17.00’ye kadar (mesai günlerinde 08.00 - 17.00 saatleri arasında) müracaatlarını yapabileceklerdir.

personel alımı elektronik ortamda, Belediye www.alay.bel.tr internet adresine şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile Alay Belediyesi Hürriyet Mah. İnönü Cad. No:1 Alay Belediyesi NİĞDE adresine yapacaklardır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.