Belediye Evlendirme Memuru Alımı (Maaş 4680 TL Ödenecek)

Belediye Evlendirme Memuru Alımı (Maaş 4680 TL Ödenecek)

Kamuda hizmet verecekler için İŞKUR üzerinden Büyükşehir Belediyesi Başkanlığın evlendirme memuru alımı yapacağını duyurdu. Memur alımı 4680 TL maaşlı müracaat detayları haberimizde yer almaktadır.

Belediye Evlendirme Memuru Alımı

Kamu kurumlarınca boş kontenjanları doldurmak üzere belirli şartlar ve özelikler ile birlikte kamu personeli alımı ilanları yayınlanıyor. Evlendirme memuru olarak görev alacaklara 4680 TL maaş ödemesi yapılacak. İzmir ili Karaburun belediye başkanlığı tarafından İŞKUR resmi sayfası üzerinden 2 adet memur alınacağı kurumca açıklandı. Türkiye genelinden başvurular kabul edilecek.

Müracaatta bulunacak kişiler için dikkat. Başvurular iki farklı niteliğe yapılacağı ve bu iki niteliğin ise 1 Evlendirme memuru ve 1 adet Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni memuru olmak üzere 2 farklı nitelikte olduğu belirtildi. Başvuru yapacak adaylar için başvurularda KPSS p3 puan türünden en az KPSS 60 Puan almış olma ve öğrenim şartlarının olduğu kurumca açıklandı.

Memur Alımı Öğrenim Şartları

Evlendirme Memuru: başvuruda bulunacaklar için Lisans düzeyinde eğitimde bulunan Fakültelerin iktisat veya işletme bölümlerinden mezun olma şartı aranacakken bu şartı taşımayan adayların başvurularını alınmayacaktır.

VHKİ Memuru: Fakültelerin iktisat veya işletme bölümlerinden mezun olma, Bilgisayar işletmeni belgesine MEB onaylı bir şekilde sahip olma veya belgeye sahip olmayanlar için bu bölümlerden mezun olma şartları ile müracaatlar yapılacaktır.

Başvuru Şekli ve Tarihleri

Belirtilen şartlara sahip olan ve müracaatlarını yapmak isteyenler için müracaatlar Şahsen veya belgelerin iletilmesi yolu ile merkez mahallesi başkomutan Atatürk caddesi no:4 adresine 16 Ağustos 2021 tarihi itibari ile gerçekleştirmeye başlayacak olup 2 iş günü içerisinde yani 18 Ağustos 2021 tarihinde ise müracaatların sona ereceği kurumca belirtildi.

Başvurular belirtilen dışında Online olarak elektronik ortamda belediyenin mail adresine yapıla bileceği konusunda kurum tarafından belirtildi.

Başvuru kılavuzu

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.