Askeri Eğitim Merkez Komutanlık En Az İlkokul Mezun Kamu Personel Alımı

Askeri Eğitim Merkez Komutanlık En Az İlkokul Mezun Kamu Personel Alımı

Askeri Özel Eğitim Merkezi Komutanlığı kamu işçi alımı için İŞKUR iş ilanları yayınlayarak başvuruları kabul etmeye başladı. Kamu personel alım en az ilkokul mezunu adaylar arasından yapılacak. Kimler başvuru yapabilir?

Askeri Eğitim Merkez Komutanlığı Kamu Personel Alımı Duyurusu

Uluçınar Özel Eğitim Merkezi Komutanlığı kamu işçi alımı yapmak için İŞKUR iş ilanları yayınlayarak başvuruları kabul etmeye başladı. En az ilkokul mezunu olan adaylar bu alıma başvuru yapabilecektir. Başvuruları 14 Şubat 2022 tarihi bitimine kadar elektronik ortamda yapılması gerekiyor.

Sıhhi tesisatçı alımı 1 kişi; Sıhhi Tesisatçı mesleğinde çalışacak kişide Milli Eğitim Bakanlığı, Mesleki Yeterlilik Kurumu, yükseköğretim kurumları, yetkili meslek kuruluşları ya da kamu kurum ve kuruluşları tarafından alınmış Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde sıhhi tesisat belgesine sahip olma şartı aranacaktır.

En az ilkokul mezunu olan 18 yaşını doldurmuş ve 40 yaşından gün almayanların başvurusu kabul edilecek. Başvuruları 00006558363 iş ilan numarası ile yapılacak


Muhasebeci alımı 1 kişi; Muhasebeci mesleğinde çalışacak kişinin BİMET veya ALBATROS Muhasebe programlarından birini bilmesi tercih sebebidir. 18 ile 30 yaş arasında olması gerekiyor. KPSS 60 puana sahip adaylar başvuru yapabilecektir. Üniversitelerin iktisat ve işletme İİBF, Siyasal Bilgiler, Sosyal bilgiler bölümü mezunları başvuru yapabilecek.

Personel alımı başvuruları 00006558510 iş ilan numarası ile başvuru yapılacak.

İşe alınacaklara yemek ve kıyafet sosyal olanakları sağlanacak. Hatay Arsuz bu alımı gerçekleştiriyor. İkamet şartı bulunmaktadır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.