Aile Bakanlığı SYDV Yeni Memur Alımı İlanı! KPSS 60

Aile Bakanlığı SYDV Yeni Memur Alımı İlanı! KPSS 60

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından yeni memur alımı ilanı yayımlandı. KPSS 60 taban puan ile yapılacak olan alım ilanı için gerekli olan detaylar ve sürece dair detaylar haberde...

Memur Alımı İş İlanları

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadro pozisyonlardan memur alımı yapacağını açıkladı. KPSS 60 taban puan ile yapılacak olan alım ilanı için her iki kadro için de adaylardan B sınıfı sürücü belgesine sahip olması istenmektedir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları ve tarihlerine haberimizde yer verdik.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

1 muhasebe görevlisi alımı kadrosuna müracaat etmek isteyen adayların muhasebe ve finans yönetimi, muhasebe bilgi sistemleri, muhasebe ve denetim işletme, iktisat bölümlerinden birinden lisans düzeyinde mezun olmuş olması gerekmektedir.

1 Hizmet görevlisi kadrosuna müracaat edecek olan adayların ise en az lise mezunu olması yeterlidir. Adayların her türlü arazi ve iklim şartlarında gece gündüz olarak aktif bir şekilde çalışabilmesi ve araç kullanabiliyor olması istenmektedir.

KPSS Şartı Var

2022 yılında veya 2023 yılında ÖSYM tarafından uygulanan Kamu Personeli Seçme Sınavına katılmış olmanız gerekmektedir. Lise mezunlarının P - 94 önlisans mezunlarının P - 93, son olarak ise lisans mezunlarının P - 3 puan türünde en az 60 taban puanına sahip olması bu ilana başvuru yapması için yeterlidir.

SYDV İş İlanı Başvuru Şekli ve Tarihi

Balıkesir Erdemli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı tarafından Balıkesir iş ilanları kategorisinde yayınlanmış olan bu ilana başvurular başlamıştır. Adaylar için son başvuru tarihi ise 7 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır.

Adaylar kurumun resmi internet sitesi üzerinden ilgili tarihe kadar başvurularını online olarak tamamlamış olmanız gerekmektedir. Online başvuru sürecinin tamamlanmasının ardından 9 Kasım 2023 tarihi de dahil olmak üzere mesai saatleri içerisinde istenilen evrakları teslim etmeniz gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.