Aile Bakanlığı SYDV 15 Bin TL Maaşla Haziran Ayı Personel Alımı! 2023

Aile Bakanlığı SYDV 15 Bin TL Maaşla Haziran Ayı Personel Alımı! 2023

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından yayımlanmış olan ilanlara bir çok güncel ilanlar daha eklendi. Yayımlanan ilanlara göre ortalama 15 bin TL maaşla Haziran ayı için personel alımı yapılacaktır

Aile Bakanlığı SYDV 15 Bin TL Maaşla Haziran Ayı Personel Alımı İlan Duyuruları

Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıfları tarafından yayımlanmış olan ilanlara göre personel alımı yapılacaktır. Vakıflar bünyesinde istihdam edilmek üzere Haziran ayı ilanları kategorisinde yayımlanmış olan ilanlara göre farklı kategorilerde istihdam sağlanacaktır. İŞKUR üzerinden yayımlanmış olan yeni ilanlara göre KPSS’li ve KPSS’siz olmak üzere 8 şehirde personel alımı gerçekleşecektir. Güncel kılavuzlar incelendiğinde Konya, Kocaeli, Antalya, Şırnak, Adana, Manisa, İstanbul ve Erzurum illerinden alım yapılacaktır.

Alım Yapılacak SYDV Kurumları ve Kadroları Açıklandı!

Bahçelievler sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, 1 temizlik görevlisi, 1 eğitici ve 1 koordinatör kadrosunda personel alımı yapacaktır. Son başvuru tarihi 2 Haziran 2023 olarak açıklanmıştır.

Ahmetli sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 1 sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapacaktır. Son başvurular 2 Haziran 2023 tarihinde alınacaktır.

Konya Akören sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 2 temizlik personeli alımı yapacaktır. Son başvurular 1 Haziran 2023 tarihinde alınacaktır.

aile-bakanligi-sydv-15-bin-tl-maasla-haziran-ayi-personel-alimi-2023.jpg

Kocaeli Darıca sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 1 büro görevlisi, 1 muhasebe personeli ve 1 sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapılacaktır. 12 Haziran 2023 tarihinde son başvurular alınacaktır.

Karataş sosyal yardımlaşma ve dayanışma 1 büro görevlisi alımı yapacaktır. Başvurular 6 Haziran 2023 tarihinde sona erecektir.

Erzurum sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, 9 temizlik görevlisi alımı yapacaktır başvurular 1 Haziran 2023 tarihine kadar alınacaktır.

Şırnak sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bir proje koordinatörü alımı yapacaktır. 5 Haziran 2023 tarihinden sonra başvuru alınmayacaktır.

SYDV İlanlarına Başvurular Nasıl Yapılacak?

Güncel yayınlanmış olan SYDV ilanlarına Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi üzerinden online olarak başvurularınızı yapabilirsiniz.

aile ve sosyal hizmetler bakanlığı alımları kpss'siz memur alımı, KPSS 60 puanla memur alımı, ASHB personel alımı, SYDV personel alımı, sydv ilanları.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.