Adıyaman Samsat Belediye 1 Muhasebe Görevlisi Alımı

Adıyaman Samsat Belediye 1 Muhasebe Görevlisi Alımı

Samsat Belediyesi KPSS şartı ile personel alımı yapacağını ilan etti. İlana göre son Başvuru Tarihi 3 Kasım 2021 olduğu belirtildi. Türkiye genelinden başvuru kabul edilmektedir.

Adıyaman Samsat Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 personel alımı yapacağını ilan etti. İlana göre adayların KPSS sınavına girmiş olmaları gerekmektedir. 1 kişi olarak istihdam edilecek personeller muhasebe görevlisi alımı olarak işe başlayacaktır.

Kimler Başvuru Yapabilir?

Türkiye vatandaşı olan adayların kamu haklarından mahrum bulunmamış olup, Türk ceza 53. Maddesinde belirtilen suçları işlememiş olmak, affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı ve yüz kızartıcı suçlar işlememiş olmak.

Erkek adayların askerlikten muaf olması, askerliğini yapmış olması, askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir. Adayların görevini yapmasına, sağlıksal, ruhsal, bedensel, ailevi herhangi bir engeli bulunmaması gerekmektedir. Bu genel şartları taşıyan adaylar başvurularını kolaylıkla yapabileceklerdir.

Başvuru Özel ve Mezuniyet şartları

Kamu 9 muhasebeci alımı olarak başvuru yapacak adayların 2020 yılı KPSSSP3 puan türünden en az 75 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların 4 yıllık eğitim veren fakültelerin muhasebe ve maliye programlarının birinden mezun olmaları gerekmektedir.

Bu özel şartları taşıyan adaylar başvurularını belirtilen tarihler arasında belirtilen adres üzerinden yapabileceklerdir.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvuru yapacak adaylar başvurular 1 Kasım 2021 tarihinde başlayacak 3 Kasım 2021 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular Kale Mah. Belediye Bulvarı No:7 Samsat / Adıyaman adresine şahsen gidilip veya Samsat belediyesini internet sayfası üzerinden yapabileceklerdir. Posta ve başka şekilde yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.