7 Aralık Üniversitesi 6 Sürekli İşçi Alımı Yapıyor

7 Aralık Üniversitesi 6 Sürekli İşçi Alımı Yapıyor

Kamu iş ilanları güncel personel alımları yayınlanmaya devam ediyor. En son yayınlanan güncel iş ilanı ile Kilis 7 Aralık Üniversitesi bünyesine yeni 6 sürekli işçi personel alımı yapılacak. Üniversite personel alım başvuruları ne zaman?

Kilis 7 Aralık Üniversitesi tarafından resmi olarak yayınlanan en son iş ilanı ile Üniversite bünyesine 6 kişi sürekli işçi personeller alınacak. Üniversite alımları İŞKUR üzerinden yayınlanacak ve başvurular yine İŞKUR üzerinden yapılacak.

7 Aralık Üniversitesi tarafından yapılan ilanda 5 kişi temizlik personeli, 1 kişi Güvenlik görevlisi olmak üzere 6 kişi alınacak.

Yayınlanan bu sürekli işçi kadrolarına başvurmak isteyen adaylar başvurularını İŞKUR iş ilan numaraları ile İş Kurumu müdürlüğüne şahsen veya İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden online olarak yapabilecekler.

Üniversite Personel Alımında Genel Şartlar

Üniversiteye yapılacak bu personel alımında adayların;

Türk vatandaşı olması, 18 yaşından büyük olması, arşiv araştırması olumlu sonuçlanması, Sosyal Güvenlik Kuruluşlarından emeklilik ya da malül maaşı almamak, askerlik ilişiği olmaması gibi şartlar bulunmakta.

Alınacak personeller 60 günlük bir deneme süresine tabi olacaklar bu süre içerisinde başarısız olan kişilerin iş sözleşmeleri iptal edilecek.

Üniversite personel alımı başvuruları Kilis Merkez ve ilçelerinde son 2 yıl Kilis genelinde ikamet edenler arasından alım yapılacak.

Üniversite Temizlik Görevlisi Alımı

Temizlik Görevlisi alımı 5 kişi adaylarının en az ilkokul mezunu olması, yaş şartı olarak adayların 18 ile 35 yaş aralığında olmaları gerekmekte. Başvuru yapacak kamu personel adaylarının 00006051179 İŞKUR iş ilan numarası ile başvurularını 04 Haziran 2021 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir.

Üniversite Güvenlik Görevlisi Alımı

Güvenlik görevlisi alımı 1kişi alımında ise adayların önlisans mezunu olması, özel güvenlik eğitimi almış valilik tarafından düzenlenen süresi devam eden kimlik kartına sahip olması, adayların 18 ile 35 yaş aralığında olmaları gerekmekte. Başvuru yapacak adayların  00006051229 İŞKUR iş ilan numarası ile başvurularını 04 Haziran 2021 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.