4 Kamu Kurumu 11.344 Kamu Personeli Alımı Başvuruları Yarın Bitiyor!

4 Kamu Kurumu 11.344 Kamu Personeli Alımı Başvuruları Yarın Bitiyor!

Kasım ayı içerisinde çeşitli kamu personeli alımı ilanları yayınlanmıştı. 4 kamu kurumu için kamu personeli alımı başvuruları yarın bitiyor. Hala başvuru yapmadıysanız acele edin! Son başvuru tarihi 2 Aralık 2022

Sağlık Bakanlığı tarafında 11.317 kamu işçi alımı başvuruları yarın bitiyor. Sağlık bakanlığı 11.317 işçi alımı başvuruları nasıl yapılacak? Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından en az lise mezunu 19 sürekli işçi alımı başvuruları yarın sona eriyor. Çukurova Kalkınma Ajansı tarafından 2 memur alımı ilanı başvurularının sonuna gelindi, yarın son başvuru günü! Son olarak ise; RTÜK tarafından en az ilkokul mezunu adayların başvuru yapacağı 6 sürekli işçi alımı başvuru süreci yarın tamamlanıyor. Kamu kurumları tarafından yayınlanan ilanlara nasıl başvuru yapılacak? Sizler için başvuru işlemlerini anlattık. Başvuru yapmak istiyorsanız acele edin! Kamu kurumları tarafından geç yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Müjde! Sağlık Bakanlığı 11 Bin 317 İşçi Alımı! Son başvuru 2 Aralık

Sağlık Bakanlığı tarafından 11 bin 317 işçi alımı ilanı yayınlanmıştı. Başvurular 2 Aralık 2022 tarihinde bitiyor. “Başvurular elektronik olarak İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yapılacak. Başvurular 28 Kasım 2022 tarihinde başlamış olup 02 Aralık 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır.”

Başvuru detayları için tıklayınız.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı En Az Lise 19 Kadrolu İşçi Alımı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından en az lise mezunu 19 kadrolu işçi alımı müracaatları yarın bitiyor! “Başvurular 2 Aralık 2022 tarihin de son bulacaktır. Adaylar başvurularını İŞKUR internet sitesi üzerinden yapacaklardır. Başvuru tek bir yerden elektronik olarak yapılacaktır.”

Başvuru detayları için tıklayınız.

Kalkınma Ajansı 2 Devlet Personeli Alımı İlanı

Çukurova Kalkınma Ajansı bünyesin de 2 devlet personeli alımı başvuru sürecinin sonuna gelindi. Adaylar başvurularını 2 Aralık 2022 tarihi de dahil kamu kurumun resmi internet sitesi üzerinden yapacaklardır.

Başvuru detayları için tıklayınız.

RTÜK En Az İlkokul mezunu 6 Sürekli Temizlik ve Güvenlik Görevlisi Alımı

RTÜK (Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu) kamu kurumu tarafından temizlik ve güvenlik görevlisi başvuru süreçleri yarın bitiyor. Adaylar başvurularını “İŞKUR resmi internet sitesinden veya Ankara İŞKUR üzerinden başvuru olarak yapacaklardır. Başvuru yapacak adaylar elektronik veya şahsen başvuru yapacaklardır. Farklı yollarla yapılan başvurular kamu dairesi tarafından kabul edilmeyecektir.”

Başvuru detayları için tıklayınız.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.