Üniversite Hastanesi 39 Sağlık Memuru ve İşçi Alımı Yapacak

Üniversite Hastanesi 39 Sağlık Memuru ve İşçi Alımı Yapacak

Üniversite hastanesi Resmi Gazete üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 39 sağlık memuru ve işçi alımı yapacaktır. 4/B Sözleşme kapsamında yapılacak olan alımlar için yazılı veya sözlü sınav yapılmadan alım olacak

Üniversite Hastanesi 39 Sağlık Memuru ve İşçi Alımı İlan Duyurusu

Üniversite hastanesi 2022 KPSS 50 puan taban ile 2 şoför, 11 temizlik personeli, 14 koruma ve güvenlik görevlisi, 5 büro personeli, 2 bilgisayar teknikeri, 1 elektrik elektronik teknikeri, 1 gıda teknikeri, 1 su ürünleri teknikeri, 1 bilgisayar teknisyeni ve 1 elektronik elektrik teknisyeni alımı yapacaktır. Alımlar lise, önlisans ve lisans düzeyinde gerçekleşecek.

Üniversite Personeli Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Şoför kadrosuna başvurular bölüm şartı aranmaksızın önlisans mezunlarından alınacaktır. Eski sistemle E yeni sistemde D olmak üzere sürücü belgesine sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca SRC 2 ve SRC 4 belgelerin yanı sıra psikoteknik belgesi ve istenmektedir. Vardiyalı çalışma sistemine uygun erkek şoför alımı yapılacaktır.

Temizlik alımı için en az lise veya dengi okullardan mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Kadın ve erkek adaylardan yapılacak olan alım için hijyen belgesinin yanı sıra görevinizi yapmasına engel olabilecek hastalığınızın bulunmaması gerekmektedir. Tüm yerleşke de temizlik görevinde görevlendirileceksiniz.

saglik-personeli-alimi.jpg

Koruma ve güvenlik görevlisi alımları en az lise mezunu adaylardan gerçekleşecektir. Güvenlik alanında mesleki tecrübeye sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından onaylanmış olan B sınıfı sürücü belgesi de aranan şartlar arasındadır.

Büro personeli alımı için bilgi ve belge yönetimi, sekreterlik, büro yönetimi ve sekreterlik yönetici asistanlığı önlisans ve herhangi bir lisans mezuniyeti olmanız halinde başvuru yapabileceksiniz.
Bilgisayar teknikerliği kadrosu için bilgisayar operatörlüğü, bilgisayar teknolojisi veya bilgisayar programcılığı önlisans mezunu olmalısınız.

Elektrik elektronik teknikerliği kadrosu için ise elektronik haberleşme teknolojisi bölümü mezunu olmanız yeterlidir.

Gıda teknikerliği alımı için önlisans gıda kalite kontrolü, analiz veya gıda teknolojisi programı mezunu olmalısınız.

Su ürünleri teknikeri için kültür balıkçılığı ve balıkçılık teknolojisi, balık yetiştiriciliği veya su ürünleri programlarından mezun olmanın yanı sıra B sınıfı sürücü belgesi istenmektedir.

Bilgisayar teknisyenliği için lise düzeyinde ağ işletmenliği ve siber güvenlik veya yazılım geliştirme dallarından mezun olmalısınız.

Elektronik teknisyenliği için elektrik tesisatları ve dağıtımı endüstriyel bakım, onarım veya elektronik ve haberleşme dalından mezun olmanız yeterlidir.

İlana başvurular nasıl yapılacak?

Güncel ilan kategorisinde yayımlanmış olan bu ilana başvurular 1 Haziran ve 15 Haziran 2023 tarihleri arasında kariyer kapısı işe alım hizmeti veya işe alım, kariyer kapısı resmi internet sitesi üzerinden online olarak gerçekleşecektir. Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi tarafından alım yapılacaktır.

Balıkesir iş ilanları, kamu sürekli işçi alımı,2023 sağlık memuru alımı, 2023 sağlık personeli alımı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.