Üniversite Araştırma Hastanesi 22 Devlet Personel ve Memur Alımı

Üniversite Araştırma Hastanesi 22 Devlet Personel ve Memur Alımı

Üniversite Araştırma Hastanesi resmi gazete iş ilanları sayfası üzerinden kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilanda 22 devlet personeli ve memur alımı başvuru şartları belirtildi.

Kamuya personel alımları ilanları hız kesmeden kurumlar ve kuruluşlar tarafından yayınlanmaya devam ediyor. Üniversite Araştırma Hastanesi devlet personel alımı ve memur alımı yapacağını duyurdu. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğün ve Resmi gazete üzerinden paylaşılan ilana göre bünyesinde hizmet etmek üzere 22 Devlet personeli ve Memur alımının yapılması için ilan paylaştı.

Üniversite Rektörlüğünce yapılan açıklamada Araştırma hastanesinde çalışacak 13 Hemşire 2 Büro görevlisi 1 Temizlik görevlisi, 1 Diğer sağlık görevlisi, 1 fizyoterapist, 4 Röntgen teknisyeni olacak şekilde kadro dağılımı yapılmıştır.

Başvurular Nasıl Yapılacaktır

Başvuru yapacak adaylar için başvurular ilan.mcbu.edu.tr web adresi üzerinden sadece online olarak elektronik ortamda yapıla bilecek olup şahsen veya posta yolu ile yapılacak müracaatların kabul edilmeyeceği yapılan açıklamada ilan edilmiştir.

Başvuru yapacak adaylar için bu ilan 1 Aralık 2021 tarihi itibari ile yayınlanmış olup yayınlandığı tarihten itibaren alınmaya başlanmış olup en geç müracaatlar 10 Aralık 2021 tarihinde saat 23:59 da sona erecektir.

Başvuru Şartları Nelerdir

Hemşire alımı için Hemşirelik Lisans Programından Mezunu Olma,

Diğer hemşire unvanları için gerekli bölümden mezun olma,

Büro görevlisi alımı için gerekli bölümlerden mezun olma,

Temizlik görevlisi alımı şartı olarak en az lise mezunu olan, görevini yapmasına engel hastalığı bulunmama ve 35 yaşını geçmemiş olma şartı ile alım yapılacaktır.

Röntgen teknisyeni alımı için gerekli bölümlerden mezun olma şartı aranıyor.

Diğer sağlık personeli alımı için en az 5 yıllık deneyime sahip olma, biyomedikal cihazlar önlisans programından mezunu olma ve gerekli belgelere sahip olma şartı aranmaktadır.

Fizyoterapist alımı şartı olarak fizyoterapi ve rehabilitasyon lisans programı mezunu olma, gerekli belgeye sahip olma şartı aranmaktadır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.