Tayyip Erdoğan Üniversitesi en az lise mezun personel alım

Tayyip Erdoğan Üniversitesi en az lise mezun personel alım

Yayınlanan en son resmi ilan ile Recep Tayyip Erdoğan üniversitesi bünyesine en az lise mezunu kamu personelleri alınacak. Üniversite iş ilanı ile yapılacak bu alımın ayrıntıları haberimizde.

09 Mart 2021 tarihinde yapılan Üniversite iş ilanı ile Recep Tayyip Erdoğan üniversitesine lise ve önlisans mezun 5 kamu personeli alınıyor.

Üniversitenin diş hekimliği fakültesine alınacak kamu personellerinin seçiminde yazılı veya sözlü yapılmaksızın KPSS puanı sıralaması esas alınacak.

Lise mezun iklimlendirme teknisyeni alınıyor

Lise Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Alanı ve Dallarından mezun 1 teknisyen KPSS P94 puanı ile alınacak ve vardiyalı çalıştırılacaklar. Adayların ayrıca mezuniyet alanında en az 2 (iki) yıl tecrübe sahibi olduğunu SGK Hizmet Dökümü ile belgelendirmesi şartı bulunmakta.

Önlisans mezun 2 tekniker alımında adayların İklimlendirme-Soğutma, Soğutma Tesisatçılığı, Soğutma Tesisatı, Soğutma ve Havalandırma, İklimlendirme Teknolojisi, İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi ön lisans programlarının birinden mezun olması ve ayrıca mezuniyet alanında en az 2 (iki) yıl tecrübe sahibi olduğunu SGK Hizmet Dökümü ile belgelendirmesi şartı bulunmakta.

klimlendirme-1.jpg

Makine, Bilgisayar Destekli Makine, Mekatronik ön lisans programlarının birinden mezun 1 kamu personeli alımında adayların yine mezuniyet alanında en az 2 (iki) yıl tecrübe sahibi olduğunu SGK Hizmet Dökümü ile belgelendirmesi şartı bulunmakta.

Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama ön lisans programlarının birinden mezun 1 teknik personel alımında adayların mezuniyet alanında en az 2 (iki) yıl tecrübe sahibi olduğunu SGK Hizmet Dökümü ile belgelendirmesi şartı bulunmaktadır.

2020 KPSS puanı ile alım yapılacak

Tekniker unvanlı pozisyonlara başvuracakların ön lisans düzeyinde, teknisyen unvanlı pozisyona başvuracakların ortaöğretim düzeyinde 2020 KPSS’ye girmiş olmaları,

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması,

Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar’ın Ek Madde 1 “… Sözleşmeli personelin, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmesinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içinde sözleşmeyi tek taraflı feshetmesi halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kamu kurum ve kuruluşlarının sözleşmeli personel pozisyonlarında yeniden istihdam edilemez.” şartını sağlıyor olması,

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmaması şartları bulunmakta.

Başvurular bugün başladı

Üniversitenin bu personel alımına şartları taşıyan adayların 09 Mart 2021 tarihi ile 23 Mart 2021 tarihleri arasında başvurularını şahsen veya posta ile Üniversitenin personel daire başkanlığına yapmaları gerekmekte.

Başvuru kılavuzu.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.