Mersin Üniversitesi 18-35 yaşla personel alımı

Mersin Üniversitesi 18-35 yaşla personel alımı

Mersin Üniversitesi kamu ilanları yayınladı. İlana göre 18-35 yaş arasında personel alımı yapılacağı açıklandı. Üniversite personel alımı başvuru şekli ve tarihleri sunuldu. Mersin şehri alım başvurularını İŞKU üzerinden alacak.

Mersin Üniversitesi personel alım ilanı

Resmi Gazete ilanına göre mersin üniversitesi 18-35 yaş şartı ile personel alımı yapacağını duyurdu. Başvurularını İş Kurumu üzerinden kılavuz içerisinde belirlenen tarihlerde alacak.

BAŞVURU ŞEKLİ

Başvurular 3 Mart 2021 tarihi ile 7 Mart 2021 tarihi arasında verilecek iş ilan numarası ile yapılacak. Sürekli işçi kadrolarına ilişkin ilan, İŞKUR internet sitesinden yayımlanacak olup şartları sağlayan adaylar başvurularını Mersin İş Kurumu İl Müdürlüğüne / Hizmet Merkezine şahsen veya iskur.gov.tr adresinden yapmaları gerekmektedir.

mersin-personel-alimi.jpg

MÜRACAAT ŞARTLARI

İlan tarihi itibariyle 35 yaşından gün almamış olmak. Bu hizmet türünde istihdam edilecek personel için ortaöğretim kurumlarının hasta ve yaşlı hizmetleri alanının engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı dallarından birinden mezun olması şartı aranacaktır. Ayrıca, yine bu hizmet türünde istihdam edilecek personel de Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 12 inci maddesinin 3 üncü fıkrası uyarınca sadece noter kurasıyla belirlenebilir.

Vardiya isteminde gece ve gündüz Üniversite birimlerinde iç ve dış mekanda çalışmaya sağlık yönünden herhangi bir engeli bulunmamak İŞKUR tarafından bildirilen listelerden kura çekimi sonrasında açık iş ilanının 4 katı kadar aday mülakata çağrılacaktır. 18-35 yaş aralığında olmak (Hasta Bakımı ve Temizliği Hizmetleri). İŞKUR'da ilan edilen işgücü taleplerinde belirtilen mezuniyetlerde olmak.

Başvuru kılavuzu

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.