Önlisans Lisans Mezun 4830 TL Maaşla 15 Düz Memur Alımı

Önlisans Lisans Mezun 4830 TL Maaşla 15 Düz Memur Alımı

Önlisans ve lisans mezunu adaylar 15 düz memur alımı yapılıyor. Alım ilk defa atamak üzere yayınlanan ilan özelliğini taşıyor. Türkiye genelinden kadın erkek adaylar başvurularını nasıl yapacak.

Önlisans ve lisans mezunu 15 düz memur alımı yapılacağı duyurusu geldi. Alıma bay ve bayan adaylar Türkiye’nin her yerinden başvuru yapabilecek. Adaylarda aranan en belirgin özellik olarak B sınıfı ehliyet aranması olmuştur.

Alımı yapılacaklara 4830 TL maaş ödemesi sunuldu. Konya Selçuklu Belediye Başkanlığı memur alımı başvuru genel şartları şöyle;

Memur alımı 2 kişi için başvuru özel şartları: Önlisans Muhasebe programından mezun olmak. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikası veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğüne dair belgeye sahip olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekiyor.

Memur alımı 13 kişi için başvuru şartları: Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Kamu Yönetimi, İktisat ve İşletme bölümlerinin birinden mezun olmak. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikası veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğüne dair belgeye sahip olmak. En az B ehliyet sahibi olması isteniyor.

Başvuru şekli ve tarihi

Adaylar başvurularını 16 Ağustos 2021 tarihinden 20 Ağustos 2021 tarihine kadar mesai günlerinde 08.30 - 16.30 saatleri arasında müracaatlarını yapabileceklerdir. Elektronik ortamda, Belediye insankaynaklari@selcuklu.bel.tr e-posta adresine yapılabilir. Diğer bir yöntem Selçuklu Belediyesi İstihdam Merkezine yapabilir veya iadeli taahhütlü posta yolu ile yapılabilir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.