Namık Kemal Üniversite Hastanesi 24 Sağlık Personeli Alımı

Namık Kemal Üniversite Hastanesi 24 Sağlık Personeli Alımı

Namık Kemal Üniversitesi sağlık personeli alımı yapacağını ilan etti. Paylaşılan ilana göre başvurular 19 Ekim 2021 tarihinde sona ermiş olacaktır. Tekirdağ ilanına Türkiye genelinden başvuru yapılacak.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversite Hastanesi 20 sağlık personeli alımı yapacağını ilan etti. Başvuru yapacak adayların 2020 KPSSP3, KPSSP93 sınavına girmiş olmaları gerekmektedir. Hemşire ve laborant alımı olarak yapılacak.

Başvuru Şartları;

Türkiye cumhuriyeti olup başvuru yapacak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması ve Türk ceza kanunun 53. Maddesindeki belirtilen suçları işlememiş olmak.

Adayların affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı veya kasten yüz kızartıcı suçlar işlememiş olması gerekmektedir.

Erkek adayların askerliğini yapmış olması veya muaf olup yapmamaları gerekmektedir, Adayların görevini yapmasına akıl ve ruhsal herhangi bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Özel Şartları

Hemşire Alımı; hemşirelik fakültesi, sağlık bilimleri fakültesi hemşirelik bölümü, hemşirelik yüksekokulu veya sağlık yüksekokulu hemşirelik bölümü mezunu olmak.

Laborant Alımı; sağlık hizmetleri meslek yüksekokulu tıbbi laboratuvar teknikleri programından mezun olmak.

KPSSP3 ve KPSSP93 sınavına girmiş olmaları gerekmemektedir. Herhangi bir sosyal güvenlik kurum ve kuruluşlarından emeklilik yaşlılık aylığı almıyor olmak gerekiyor.

Adayların sağlık ve nöbet açısından görevini yapmaya engel bir durumu bulunmamaları gerekmektedir gerçeğe aykırı belge beyanda bulunan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Bu özel şartlara sahip adayların başvuruları kolaylıkla belirtilen başvuru şekli üzerinden kolaylıkla yapabileceklerdir.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvuru yapacak adaylar başvurular 4 Ekim 2021 tarihinde başlamış olup 19 Ekim 2021 tarihinde sona ermiş olacaktır. Kamu ilanı başvuruları http://www.nku.edu.tr/ adresi üzerinden online olarak yapılacaktır. Başvurular sadece online olarak yapıla bilecek olup posta veya şahsen yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.