MEB ve TDİ Kamu İşçi ve Memur Alımı Yapacak

MEB ve TDİ Kamu İşçi ve Memur Alımı Yapacak

Millî Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Denizcilik İşletmeleri bünyesin de yayımlanmış olan ilanlara Türkiye İş Kurumu aracılığıyla kamu işçi ve memur alımı yapılacaktır. İki kurum da alımlarını KPSS şartsız yapacaktır. En az ilkokul mezunları....

Güncel İŞKUR İlanları

Millî Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Denizcilik İşletmeleri iki farklı ilanla personel alımı ve işçi alımı yapacağını belirtti. En az ilköğretim mezunlarından alım yapılacağı açıklandı. Alımlara dair detayları kamupersonelialim.com ekibi olarak haberimiz de sunduk.

MEB Öğretmenevi 10 Kamu İşçi Alımı

Kamu Öğretmenevi bünyesinde istihdam edilmek üzere Karaman Öğretmenevi 6 personel ve Bursa Mustafa Kemalpaşa Öğretmenevine ise 4 personel olmak üzere toplam 10 kamu işçi alımı yapılacaktır.

Karaman Öğretmenevi 2 aşçı yardımcısı, 1 temizlik personeli ve 3 dağıtım elemanı olmak üzere 5 personel, Bursa Mustafa Kemalpaşa Öğretmenevi ise 4 servis elemanı alımı yapacaktır. Her 2 ilan için de 45 yaşını tamamlamamış olan ve MEB onaylı hijyen eğitimi sertifikasına sahip olan adaylardan alım gerçekleşecektir.

Başvurular 23 Ağustos 2023 tarihi itibariyle başlamış olup, son başvuru tarihi 28 Ağustos 2023 olarak açıklanmıştır. İşe alımlar kurum tarafından yapılacak olan noter kurasına göre gerçekleşecektir.

Başvuru yapmak ve detaylar için tıklayınız.

TDİ 10 Kamu Personeli Alımı

Türkiye Denizcilik İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürlüğü, 10 büro memuru alımı yapacağını belirtti. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alımlar için işe alınacak olan personeller kurumu tarafından gerçekleşecek olan kura işlemine göre gerçekleşecektir.

Türkiye geneli başvurular kabul edilecek olup başvuru yapabilmeniz için ilan tarihi itibariyle 18 yaşını bitirmiş ve 26 yaşından gün almamış olmanız gerekmektedir.

İstanbul iş ilanları olarak sunulmuş olan bu ilana müracaatlar 22 Ağustos 2023 tarihi itibariyle kabul edilmeye başlanmıştır. Başvurularınızı 26 Ağustos 2023 tarihi de dahil olmak üzere Türkiye İş Kurumu resmî web sitesi üzerinden elektronik olarak gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Sisteme e - devlet aracılığıyla giriş sağlayabilirsiniz. Ayrıca zorunlu hallerde İŞKUR hizmet merkezlerinden ve ALO -170 hattı üzerinden de müracaatlar kabul edilecektir.

Başvuru yapmak ve detaylar için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.