Türkiye Denizcilik İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürlüğü 10 Büro Memur Alımı

Türkiye Denizcilik İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürlüğü 10 Büro Memur Alımı

Türkiye Denizcilik İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürlüğü’ne 10 büro memur alımı yapılacak. Türkiye genelinden başvuruları kabul edilecek. Çalışma adresi olarak İstanbul açıklanmıştır. İŞKUR ilanları numarası haberde açıklandı.

T.D.İ. Genel Müdürlüğü A.Ş. Merkez Kuruluşu 10 Büro Memur Alımı

Türkiye Denizcilik İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürlüğü 10 Büro Memuru Alımı başvuruları İŞKUR da başladı. İŞKUR ilanları ile Türkiye genelinden elektronik ortamda başvuru kabul edecek. Alımı yapılan kişiler İstanbul şehrine istihdam edilecek. Genel şartlarını kamupersonelialim.com olarak sizlere sunduk. Her ilanda öğrenim durumu ve şartlar farklı olacağı üzere inceleyiniz. İlanda verilen ayrı numaraları inceleyerek başvuru yaparak hak kaybı yaşamayın.

Kamu Personeli Alımı Genel Şartlar

Türkiye Denizcilik İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nün Kemenkeş Karamustafapaş Mahallesi Kemankeş Caddesi No:47 Karaköy Beyoğlu İstanbul adreslerinde bulunan işyerlerinde istihdam edilmek üzere 4857 sayılı İş Kanunu ile bu Kanuna dayanılarak çıkarılan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde kamu işçisi alımı yapılacaktır.

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak,

Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin ilgili hükümlerine göre ihtiyaç duyulan hizmet türlerinde işe alınacak işçiler, İŞKUR tarafından bildirilen Nihai listede (ilan edilen kadro sayısı) 4 katı kadar asıl ve asıl sayı kadar da yedek aday arasından Genel Müdürlük tarafından gerçekleştirilecek sözlü (mülakat) sınav ile belirlenecektir.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 5 inci maddesinde belirtilen “işe göndermede öncelikli olanlar” ibaresindeki hüküm mezkûr yerleştirmede başvuran lehine tek başına bir hak teşkil etmeyecektir.

Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (yapmış olmak, tecilli olmak veya muaf olmak).
İlan tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış, 25 yaşı doldurmamış olmak.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

Kamu Memur Alımı Özel Şartlar

İşgücü İstem Formunda belirtilen bölümlerden mezun olmak.

Seyahat engeli olmamak.

Personel Alımı Ek Açıklamalar

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak,

Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak.

Eleman Alım Başvuru Şekli, Yeri Ve Tarihi

Başvuruların Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) www.iskur.gov.tr internet sitesi üzerinden, e-Devlet, Alo170 iletişim hattı üzerinde yapılması gerekmektedir. Zorunlu hallerde İŞKUR Hizmet Merkezlerine gelerek 22 Ağustos 2023 – 26 Ağustos 2023 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvurular yukarıda bahsedilen haricinde posta veya eposta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Kadro ve pozisyondaki talep, Türkiye Geneli düzeyde alınacak. İŞKUR 00007739987 – 00007740585 – 00007740733 – 00007741210 – 00007741102 – 00007741166 ve 00007741267 her ilan numarasında şartlar farklı olduğu üzere inceleyin. İstanbul iş ilanları olarak sunuldu.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.