Marmara 2 kamu personeli alımı

Marmara 2 kamu personeli alımı

Üniversite kamu personel alımı yapıyor. Marmara Üniversitesi bünyesine yeni sözleşmeli 2 kamu personeli alınacak yapılacak personel alımı ile ilgili bilinmesi gereken her şey haberimizde.

Marmara Üniversitesi tarafından yayınlanan en son kamu iş ilanı ile üniversite bilgi işlem dairesine tam zamanlı çalışacak 2 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacak.

Marmara 2 kamu personeli alımında adayların seçiminde alım şartları ve özelliklerin başında 2020 KPSS puanı gelmekte KPSSP3 puanı ile beş yıl içerisinde yapılan YDS sınavlarına girmiş  ve KPSSP3 puanının yüzde yetmişi ile YDS puanının yüzde 30’u alınacak ve bu puan alımın tercihinde esas olacak.

Marmara’ya yazılım geliştirme uzmanı alınacak

Üniversiteye alınacak personeller 1 kişi kıdemli yazılım geliştirme uzmanı,1 kişi yazılım geliştirme uzmanı ünvanlı olacak. Alınacak personeller tam zamanlı olarak çalışacak. Personellere verilecek maaş ise sözleşme ücreti katsayı tavanının iki ve üç katı olarak ünvana göre veriliyor.

yazilim-uzmani.jpg

Yazılım uzmanı adaylarının programlama dillerinden ikisini bilmesi gerekmekte

Yazılım uzmanı olarak alınacak personel adaylarının;

Memuriyetin genel şartlarını taşımaları,

Lisans Bilgisayar Mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik, elektronik mühendisliği mezunu olmalar,

Adayların büyük ölçekli ağ sistem kurulumu ve yönetimi konusunda en az üç ve beş yıl tecrübeye sahip olması,

Çevre birimleri donanımı kurulan ağ yönetimi güvenliği ile ilgili donanıma sahip olmaları ayrıca programlama dillerinde en az ikisini bildiğini belgelemesi.

Başvurular 05 Nisan’da bitiyor

Marmara Üniversitesi personel alımında başvurular başlamış olup şartları taşıyan adayların şahsen veya en geç 05 Nisan 2021 tarihinde üniversitede olacak şekilde posta yolu ile başvurularını Üniversitenin personel daire başkanlığına yapmaları gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.