Lüleburgaz Belediyesi KPSS 65 Puanla 8 Tahsildar ve Memur Alımı

Lüleburgaz Belediyesi KPSS 65 Puanla 8 Tahsildar ve Memur Alımı

Lüleburgaz Belediye Başkanlığı Türkiye Genelinden başvurularını alacağı sosyal hizmetler uzmanı, sosyal çalışmacı, tahsildar ve memur alımı 8 kadro açıkladı. Belediye alımı KPSS 65 puanla yapacak.

Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü üzerinden yayınlanan ilanda Lüleburgaz Belediyesi 8 memur alımı yapacağını ilan etti. Belediye ilanına göre en az KPSS 65 puanı bulunan adaylar başvuru yapabilecek. Alım sosyal çalışmacı, sosyal hizmetler uzmanı, tahsildar ve memur ünvanlarında yapılacak.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

Türkiye genelinden adaylar başvuru yapabilecek. Adaylar Türk vatandaşı olması, kamudan yasaklı olmaması, erkek adaylar askerliği yapmış veya erteletmiş olması, görevini yapmasına engeli bulunmaması ve en az KPSS 65 puanı olması gerekmektedir.

belediye-sosyal-calismaci-memur.jpg

MÜRACAAT ÖZEL ŞARTLAR

Memur alımı 3 kişi için; Meslek yüksekokulları emlak ve emlak yönetimi, muhasebe ve vergi uygulamaları veya yerel yönetimler bölümü mezunları başvuru yapabilecek.

Memur alımı 1 kişi; Üniversitelerin iktisadi idari bilimler, siyasal bilgiler, kamu yönetimi, maliye, çalışma ekonomisi yada iletişim fakültelerinin halkla ilişkiler ve tanıtım bölümü mezunları başvuru yapabilecek.

Tahsildar alımı 2 kişi; lisans iktisadi idari bilimler-siyasal bilgiler maliye, iktisat veya muhasebe bölümü mezunları başvuru yapabilecek.

Sosyal çalışmacı 1 kişi; üniversitelerin sosyal hizmetler mezunu olması ile birlikte B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olması isteniyor.

Sosyal Hizmetler uzmanı alımı 1 kişi; adaylar 4 yıllık üniversitelerin sosyal hizmetler programından mezun olması ve B sınıfı ehliyet sahibi olması gerekmektedir.

BAŞVURULAR VE TARİHLERİ

Başvuracaklar 3 Mayıs 2021 ile 7 Mayıs 2021 tarihleri arasında şahsen veya posta yoluyla yapılacaktır.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.