KOSGEB Ve Adalet Bakanlığı 513 Devlet Memuru Alımı Başvuruları Başladı

KOSGEB Ve Adalet Bakanlığı 513 Devlet Memuru Alımı Başvuruları Başladı

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı ve Adalet bakanlığı 513 devlet memuru alımı yapıyor. 2 kurum memur alımı için başvuru şartları belirlendi...

Kamu kurumları bünyelerindeki eksikliği tamamlamak üzere devlet memuru alımı yapacak. İlana göre Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı 13 sözleşmeli bilişim personeli, Adalet bakanlığı ise 500 icra müdürü ve icra müdür yardımcısı alımı yapacak.

Memur alımı Başvuru Şekli Ve Tarihi;

Adalet bakanlığı başvuruları en geç 24 Kasım 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular ttps://ais.osym.gov.tr adresi üzerinden yapılacaktır. KOSGEB personel alımları 22 Aralık 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır.

Devlet Kurumları Personel Alımı Başvuru Şartları;

Bilişim personeli alımı için adayların Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemeleri gerekmektedir.

Adalet Bakanlığı Memur alımı için adayların Hukuk Fakültesi, adalet meslek yüksekokulu, meslek yüksekokullarının adalet bölümü veya adalet meslek eğitimi ön lisans programı mezunu olması gerekmektedir.

Görevini devamlı yapmasına engel bir durumu bulunmamak.

Adalet bakanlığı 10-16 Kasım tarihleri arasında sınavın yapılacağını açıkladı. elektronik ortamda ÖSYM başvuru merkezleri aracılığıyla veya bireysel olarak internet aracılığıyla başvurular yapıla bilinecektir.

Bilişim personeli alımı için En az 15000 kullanıcılı projelerde yazılım geliştirici olarak çalışmak ve bunu belgelemek ve Literatürü takip edebilecek seviyede teknik İngilizce bilgisine sahip olmak.

Twitter: Kamupersoneli2 https://twitter.com/Kamupersoneli2

Facebook: kamupersonelialim1 https://www.facebook.com/kamupersonelialim1

İnstagram: kamupersonelialim https://www.instagram.com/kamupersonelialim/?hl=tr

APLEE Telefonları cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonları cep uygulaması için tıklayın.

HUWAİ telefonları cep uygulaması için tıklayın.

Örnek Haber : https://kamupersonelialim.com/memuralimi/adalet-bakanligi-500-kamu-personeli-ve-memur-alimi-16-kasim-5790h

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum