Kamuya Büro Personeli Alımı! Türkiye Geneli Başvuru Başladı

Kamuya Büro Personeli Alımı! Türkiye Geneli Başvuru Başladı

Kamuya büro personeli alımı iş ilanları yayınlandı! Türkiye genelinden başvuru yapılacak personel alımı ilanına başvurular başladı. Başvuruları 14-28 Şubat 2024 tarihleri arasında şahsen veya posta yolu ile yapılacak.

Resmi Gazete İlanı ile kamuya büro personeli alımı yapılıyor. Adaylar Türkiye genelinden başvurularını yapabilecek. Başvuru yapacaklar posta yolu veya şahsen işlem yapması gerekiyor.

Büro görevlisi alımı başvuru şartları: 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından P3 puan sahibi olmak. Muhasebe, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Muhasebe ve Finansman, Finans ve Muhasebe, Muhasebe ve Denetim veya Muhasebe Bilgi Sistemleri lisans programlarının birinden mezun olmak.

Kamu İlanı Başvuru Adresi

Adayların başvuru formu ve ilanda başvuracakları pozisyon için istenilen belgeleri eksiksiz şekilde müracaat süresi içerisinde Üniversite Personel Daire Başkanlığına ŞAHSEN veya POSTA yolu ile teslim etmeleri gerekmektedir.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Süresi içinde başvuru sahibi tarafından yapılmayan ve eksik belgeli başvurulardan Üniversitemiz sorumlu değildir.

Adaylar başvuru süreciyle ilgili olarak 0 (378) 223 50 18 ve 0 (378) 223 50 24 telefon numaraları, [email protected] adresi ile WhatsApp İletişim hattından yardım alabilecektir.

Posta yoluyla başvuracak adaylar evraklarını “Bartın Üniversitesi Rektörlüğü Kutlubey Yerleşkesi Rektörlük Binası 1.Kat Personel Daire Başkanlığı İdari Tayin Şubesi Müdürlüğü 74100 Merkez/BARTIN” adresine gönderebilecektir. Postada yaşanan gecikmelerden Üniversitemiz sorumlu değildir.

Başvuru Evrakları

Eksiksiz doldurulmuş Başvuru Formu. Öz Geçmiş. 2022 KPSS sonuç belgesi. 1 (bir) adet Fotoğraf (Başvuru formuna yapıştırılacaktır). Adli Sicil Belgesi, (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.). Askerlik Durum Belgesi, (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.) Kimlik Fotokopisi, Diploma Fotokopisi veya Mezun Belgesi, (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.) Tüm pozisyonlar için görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı olmadığına ilişkin resmî veya özel sağlık kurumlarından alınmış durum bildirir sağlık kurulu raporu. (Bu belge sonuçlar açıklandıktan sonra sıralamaya girip yerleşme hakkı kazanan adaylardan istenecektir.).

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.