Kamu Üniversite KPSS Şartsız En Az Lise Mezunu Sürekli İşçi Alımı

Kamu Üniversite KPSS Şartsız En Az Lise Mezunu Sürekli İşçi Alımı

Üniversite memur alımı ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Yayınlanan ilana göre Kamu üniversite KPSS şartsız en az lise mezunu sürekli işçi alımı yapacağını duyurdu. Kamu üniversite sürekli işçi alımı için adaylara başvuru kılavuzunu sundu.

Kamu KPSS Şartsız Sürekli İşçi Alımı

Resmi Gazete’de yayınlanan sürekli işçi alımı ilanına göre üniversite bünyesinde istihdam etmek üzere işçi alımı yapılıyor. Karadeniz Teknik Üniversitesi Resmi Gazete’de yayınladığı ilana göre kadrolarını güçlendirmek amacıyla 2 farklı unvanda Kpss şartsız en az lise mezunu 3 sürekli işçi alımı yapacağını başvuru kılavuzu ile duyurdu.

Karadeniz Teknik Üniversitesi 2 hasta bakımı ve temizliği işçisi ve 1 beden işçisi olmak üzere toplamda 3 sürekli işçi alımı yapıyor.

Sürekli İşçi Alımı

T.C. vatandaşı olmak, 35 yaşını tamamlamamış olmak, SGK kurumlarından emeklilik, yaşlılık aylığı veya malullük aylığı almıyor olmak.

Görevini sürekli yapmasına engel hastalığı veya başka sorunu olmaması, Disiplin mevzuatı dolasıyla herhangi bir meslekten ihraç edilmemiş olmak.

Hasta Bakımı ve Temizliği İşçisi Alımı

En az lise düzeyindeki hasta ve yaşlı hizmetleri alanlarından engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı veyahut sağlık hizmetleri alanlarından ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı ve sağlık bakım teknisyenliği programlarından herhangi birinden mezun olmak şartı var.

Beden İşçisi Alımı

En az lise düzeyindeki herhangi program veya okullardan mezun olmak.

Memur Alımı Müracaat Süreçleri ve Tarihleri

Karadeniz Teknik Üniversitesi sürekli işçi alımı ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını 22 Haziran 2022 ile 27 Haziran 2022 tarihleri arasında İşkur üzerinden yapmaları gerekmektedir. 07 Temmuz 2022 tarihinde Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Binası adresinde noter huzurunda kura çekimi yapılarak hak kazanan adaylar belirlenecektir.

Hak kazanan adaylar Karadeniz Teknik Üniversitesi internet sitesi üzerinden istenilen belgeler ve listeler duyuru yolu ile adayların erişimine sunulacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.