İŞKUR İSDEP Kamu Personeli Alımı Kendi Bünyesinde Yapacak

İŞKUR İSDEP Kamu Personeli Alımı Kendi Bünyesinde Yapacak

Türkiye İş Kurumu İSDEP kamu personeli alımı kendi bünyesinde yapmak üzere yayınladı. Kurum ilanına başvuru yapacaklar için iletişim ve numaraları verildi. İŞKUR Ankara iş ilanları olarak adayların erişimine sundu.

Türkiye İş Kurumu Kamu Personeli Alımı Ankara İş İlanları!

İŞKUR İSDEP kendi bünyesine istihdam etmek üzere danışman alımı ilanı yayınladı. Kurum ilana başvuruları 11 Mart 2024 tarihine kadar alacak. İŞKUR kamu iş ilanları başvurusu yapacaklar için şartlar ve iletişim bilgileri paylaşıldı.

İSDEP-2 Kıdemli Sistem Danışmanı Alım İlanı

Proje Uygulama Birimi için Kıdemli Sistem Danışmanı Hizmet Alımı İlan Duyurusu

İlan Tarihleri: 26.02.2024 – 11.03.2024 (23.59)

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

İşgücü Piyasasına Geçişin Desteklenmesi Projesi (İSDEP-2) Kapsamında Uygulama Desteğine Yönelik Kıdemli Sistem Danışmanı Hizmet Alımı İlan Duyurusu

İşgücü Piyasasına Geçişin Desteklenmesi Projesi

İşin Adı: Proje Uygulama Birimi için Kıdemli Sistem Danışmanı

İlgi Beyanı Talebi

İşgücü Piyasasına Geçişin Desteklenmesi Projesi (İSDEP-2), Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB), Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ve Türk Kızılay tarafından uygulanan, Dünya Bankası tarafından yönetilen ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen bir projedir. Projenin amacı, Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler (GKAS) ve Türk vatandaşlarının istihdam edilebilirliklerinin artırılarak işgücü piyasasına erişimlerinin desteklenmesi ile Sosyal Uyum Yardımı (SUY-ESSN) programı faydalanıcılarının işgücü piyasasına geçişlerinin desteklenmesidir.

Proje kapsamında, İŞKUR Bilgi İşlem Daire Başkanlığında proje kapsamında Aktif İşgücü Piyasası Programlarının izlenmesine yönelik uygulamaların çalıştığı bilgisayar sistemlerinin tasarımı, kurulumu, bakımı, kesintisiz ve sağlıklı çalışması ile ilgili işlemlerin yürütülmesi, Kurumun diğer bilgi işlem sistemleri ile entegrasyonu için gerekli koordinasyonun sağlanması hususlarında teknik danışmanlık sunmak üzere 1 (bir) Kıdemli Sistem Danışmanının görev almasına ihtiyaç duyulmaktadır.

Pozisyona ilişkin iş tanımına aşağıdaki bağlantıdan ulaşılmaktadır.

Referans No: FRIT2.CS-2.2.02-F - Ek-1 Kıdemli Sistem Danışmanı (1 kişi)

Son Başvuru Tarihi Ve İletişim

IPF Borçluları için Satın Alma Düzenlemeleri’nin (Temmuz 2016 tarihli Kasım 2017, Temmuz 2018 ve Kasım 2020'de revize edilen) Dünya Bankası’nın çıkar çatışması durumundaki politikasını ortaya koyan 3.14 numaralı paragrafını ilgili Danışmanların dikkate alması gerekmektedir.

Danışman Dünya Bankası’nın Danışman Kılavuzlarında belirtilen Bireysel Danışmanların Seçimi Yöntemi (IC) doğrultusunda seçilecektir.

Başvurulan pozisyona dair pozisyon adı ve referans numarasının açıkça belirtildiği Türkçe özgeçmişlerin en geç 11.03.2024 tarihinde saat 23:59:59’a kadar aşağıda belirtilen adrese e-posta yoluyla ulaştırılması gerekmektedir.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü

Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı: Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) No: 42 Yenimahalle / Ankara / Türkiye e-mail: [email protected] Tel: +90 312 216 39 17

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.