İŞKUR Belediye daimi personel alımı yapıyor

İŞKUR Belediye daimi personel alımı yapıyor

İŞKUR tarafından yapılan açık iş ilanları ile Denizli İş ilanı yayınlandı. Güney Belediye bünyesine yeni personel alınacak. Belediye personel alımına başvurular ne zaman? Belediye personel alımına hangi okul mezunları başvuracak?

İŞKUR tarafından açık ilan olarak yayınlanan Denizli iş ilanı ile Güney Belediyesi bünyesine yeni kamu personeli alımı yapılıyor. Güney Belediyesi bünyesi bünyesine alacağı personeli belirsiz süreli sözleşme ile çalıştıracağını yani daimi olarak alacağını duyurdu.

Güney Belediyesi Personel Alımı Genel Bilgi

Güney Belediye personel alımında alınacak kişi sürekli sözleşmeli olarak alınacak ve Kaptan kadrosunda çalıştırılacak belediye tarafından yapılan açıklamada alınacak personellerin mesleğinde en az 2 yıl tecrübeli çalışma alanı olarak güney ilçe sınırları dahilinde çalıştırılacak haftalık çalışma süresi olarak 48 saat ve 08.00 ile 17.00 arasından çalıştırılacaklar.

Güney Belediye Kaptan Alım Şartları

Belediye kaptan alımı için adayların;

Askerliğini yapmış olması,

Lisans mezunu olması,

B sınıfı sürücü ehliyeti olması,

Adayların gemi adamı 2 yıl cüzdanı olması,

STCW belgesi 2 yıl olması şartları bulunmaktadır.

Güney Belediye Personel Alımı Başvuruları

Belediye personel alımı başvuruları şartları taşıyan adayların 02 Haziran 2021 tarihine kadar başvurularını Güney Belediye Başkanlığına yapması gerekmektedir.

Başvuru yapacak adayların kimlik, diploma, ikametgah, nüfus kayıt örneği, sağlık raporu, ehliyet, fotoğraf, askerlik terhis belgesi, sabıka kaydı, gemi adamı cüzdanı, STCW belgesi evraklarını ibraz edilmesi beklenilmekte.

guney-is-ilani.jpg

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.