HSG Personel Alımı Netleşti mi? Üniversite Devlet Memuru Alımı Yapıyor

HSG Personel Alımı Netleşti mi? Üniversite Devlet Memuru Alımı Yapıyor

Kamu kurum ve kuruluşlar bünyesine devlet memuru alımı ve personel alımı yapıyor. Türkiye Hudut Ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü ve üniversite personel alımı yapacağını duyurdu. Personel Alım Başvuru detayları haberimizin içeriğinde.

Genel müdürlük ve üniversite devlet memuru alımı ilanlarında bulundu.

Erciyes Üniversitesi 33 Personel Uçuş Teknisyeni Sağlık personel alımı ilanı yayımladı. Türkiye Hudut Ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü devlet memuru alımı kararlaştırıldı mı açıklandı.

Erciyes Üniversitesi 33 Devlet Memuru Alımı İlanı

Üniversite bünyesinde istihdam edilmek üzere devlet memuru alımı ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre üniversite 22 Hemşire, 6 önlisans anestezist, 3 ön lisans diş protez teknikeri, 1 lisans mezunu uçuş teknisyeni alımı ve son olarak 1 lisans mezunu uçak bakım makinisti unvanlarında devlet memuru alımı yapıyor.

Kayseri Erciyes Üniversitesi 33 devlet memuru alımı İlanı için tıklayınız

Türkiye Hudut Ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü Personel Alımı Yapacak mı? Türkiye Hudut Ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü Personel Nasıl Olunur?

Türkiye Hudut Ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü’nün genellikle yılda 20 – 25 personel alımı yaptığı bilinmekte. Türkiye Hudut Ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü personeli nasıl olunur? Adayların görevlerine engel teşkil edecek fiziksel ve ruhsal bir engelleri olmaması gerekir.

Adayların otuz beş yaşını geçmemiş olması gerekir. Son bir yıl içerisinde çalıştığı kurumda Bakanlar Kurulu tarafından hizmet sözleşmesinin tek taraflı olarak fesih edilmemiş olması gerekir. Tam teşekküllü bir hastanede 24 saat esaslı çalışmasına engel teşkil eden bir durumunun olmadığına dair sağlık raporu alınması gerekir.

Kamu Personeli Seçme Sınavında B grubunda Türkiye Hudut Ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen asgari puanı almış olmaları gerekmektedir. Gemi adamı pozisyonuna başvuracak adaylarda Kamu Personeli Seçme Sınavı puanı şartı aranmamaktadır. Kimlik kartı fotokopisi gerekmektedir. Mezun olunan lisansın diploması gerekmektedir. Doldurulmuş, eksiksiz ve fotoğraflı müracaat formu gerekmektedir.

Türkiye Hudut Ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü Personel Alımı detayları için tıklayınız

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.