Erciyes Üniversitesi 33 Personel Uçuş Teknisyeni Sağlık Personeli Alımı

Erciyes Üniversitesi 33 Personel Uçuş Teknisyeni Sağlık Personeli Alımı

Erciyes Üniversitesi tarafından yayınlanan iş ilanları ona göre bünyesinde çalışmak üzere 33 kişilik kontenjanları kamu personel alımı, uçuş teknisyeni ve sağlık personeli alımı yapılacaktır. Resmi Gazete yolu ile ilan edilmiştir.

Erciyes Üniversitesi Personel Uçuş Teknisyeni ve Sağlık Personeli Alımı

Resmi gazete iş ilanları kapsamında yayınlanan ilanda üniversite bünyesinde çalışacak kamu personel alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Kayseri Erciyes üniversitesi tarafından ilan yayınlandı. 33 Uçuş teknisyeni ve sağlık personeli alımı yapılacaktır.

Üniversite bünyesinde çalışmak isteyenler için alımı yapılacak unvanlar 12 lisans mezunu hemşire, 10 lise mezunu hemşire, 6 önlisans anestezist, 3 ön lisans diş protez teknikeri, 1 lisans mezunu uçuş teknisyeni alımı ve son olarak 1 lisans mezunu uçak bakım makinisti alımı yapılıyor.

Kamu Personel Alımı Başvuru Şartları

Başvuru yapacak adaylar içim başvuruda aranan mezuniyet şartını taşıma, yukarıda hangi unvanlara alım kısmında belirtilmiştir.

Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olma, KHK ile kamu görevinden çıkarılmamış olan, 2020 yılı KPSS en az 60 puan sahibi, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik ya da malullük aylığı almıyor olma şartları aranıyor.

Yapılacak olan güvenlik ve arşiv soruşturmasının olumlu çıkması, 40 yaşını geçmemiş olan kişiler arasından Kayseri Erciyes üniversitesi bünyesine personel alımı yapacaktır.

Üniversite Kamu Personel Alımı Başvuruları

Başvuru yapacakları için başvurular online olarak elektronik ortamdan alınmaya başlanmıştır. Adaylar başvuru ekranında linki üzerinden başvurularını yapabileceklerdir. Kariyer sayfası üzerinden yayınlanan ilana başvuru yapmak isteyen adaylar için en alt kısımda başvuru ekranı yer almaktadır.

Başvurular 21 Haziran 2022 tarihinden beri alınmaya başlanmış olup en geç başvurular 5 Temmuz 2022 tarihine kadar saat fark etmeden yapılması gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.