Atatürk Orman Çiftliği Memur Alımı İŞKUR ilanı

Atatürk Orman Çiftliği Memur Alımı İŞKUR ilanı

Atatürk Orman Çiftliği memur alımı için İŞKUR ilanı yayınlayarak başvuru kabul etti. Türkiye genelinden başvuruları nasıl yapılacak. Alımı yapılacak personel için başvuru koşuları ile birlikte şartları açıklandı.

Atatürk Orman Çiftliği Memur Alımı İŞKUR ilanı yayınlandı. Ankara merkeze alımı yapılacak personel için Türkiye genelinden başvuru kabul edilecek. TİS sosyal hakları verilecek kişi personel alımı için başvuru artları adayların erişimine açıldı.

İŞKUR Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Başvuruları 00006567418 iş ilan numarası ile elektronik ortamda 18 Şubat 2022 tarihi bitimine kadar yapılacak. İŞKUR dışında her hangi bir eklide başvuru yapılmamaktadır.

Memur Alımı Genel şartlar;

Hakkında yapılacak güvenlik soruşturmasının olumlu sonuçlanması,

Askerlikle İlişiği olmamak, (erkek adaylar için),

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya mamullük aylığı almamak,

ataturk-orman-ciftligi-mudurlugu-logo-tabela.jpg

Yükseköğretim (ön lisans) gıda teknolojisi alanı mezun olmak,

İki yıl gıda üretimi, paketlemesi vb. alanlarda iş deneyimine sahip olmak, (SGK hizmet dökümü ile belgelemek)

Sınavı kazanan adayın; Gıda işlemede çalışabileceğine, bulaşıcı bir hastalığı ve ağır işlerde çalışmasına engel teşkil edecek hastalığının bulunmadığı belgelemesi. (Görme kusuru, ortopedik rahatsızlık, bel fıtığı, hepatit, solunum yolu hastalığı kronik şeker, deri hastalığı egzama vb. rahatsızlıklara ilişkin iş yeri hekiminin isteyeceği tahlil ve tetkiklerin aday tarafından yaptırılarak işyeri hekimi değerlendirme sonucu düzenlenecek sağlık belgesi.)

Adayların; Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğünce yapılacak sözlü sınav sonrasında Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü’ne bağlı işyerlerinde beden gücüyle çalıştırılacağından ağır işlerde de çalışabilir olması gerekmektedir.

Mülakat Sınavı; AOÇ Emniyet Mahallesi Yeni Çiftlik Caddesi No:6/3 Gazi/Yenimahalle/ANKARA adresinde 08.03.2022 tarihinde saat 13.30'da yapılacaktır.

Personel Alımı Mali Hakları;

İşe ilk girişte (iki aylık deneme süresinde) aylık maaş asgari ücret üzerinden ödenecektir. 1 (Bir) öğün yemekte ayni olarak ayrıca verilecektir.

Fiilen çalışılan gün başına 1 gidiş ve 1 geliş olmak üzere brüt 2 bilet ücreti nakdi olarak ödenecektir. (EGO tarifesi üzerinden)

2 aylık deneme süresi bitiminde iş sözleşmesin de belirtilen ücret skalası hükümleri ve sosyal yardımlar uygulanacaktır. Kurumda işçi statüsünde çalışan personele yılda dört defa ikramiye ödemesi yapılmaktadır.

Eski hükümlü veya TMY (terörle mücadelede yaralanan statüsünde olanların başvurusu alınacak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.