AKBANK Kariyer İş İlanları! Banka Personeli Alımı Başladı

AKBANK Kariyer İş İlanları! Banka Personeli Alımı Başladı

AKBANK Kariyer iş ilanları yayımlandı. AKBANK Kariyer tarafından banka personeli alımı başvurularını kabul etmeye başladı. Banka uzaktan çalışma ve ofiste çalışma olanakları sağlayarak istihdam edecek.

Banka Personeli Alımı İş İlanları

AKBANK Kariyer internet sitesi üzerinden yayınlanan ilanlara göre banka bünyesinde uzaktan ve ofiste çalışacak personel alımı yapacak. Öğrenci adaylar da başvurularını yapabilecek. Kamupersonelialim.com olarak başvuru detaylarını haberimizde yer verdik.

AKBANK Kariyer İş İlanları Duyurusu

Müşterilerimiz ile yüz yüze olduğumuz mekanlarımızı, yani şubelerimizi çok önemsiyoruz. Şubelerimizde görev alan müşteri ilişkileri ekibinin öncelikli hedefi banka amaç ve politikaları doğrultusunda müşterilere genel bankacılık hizmeti vermek, aynı zamanda pazarlama faaliyetlerinin çıktılarıyla da satış imkanlarını değerlendirmektir. Bununla birlikte günlük basit bankacılık işlemlerinden, kompleks danışmanlık işlemlerine varan kapsamlı bir hizmet verir. Teknolojik ve dijital çağı yakalayan aynı zamanda insan ilişkilerine dayalı, sosyal yönü güçlü kişiler için uygun bir çalışma ortamını sunarak bankacılık mesleğini pek çok farklı yönde deneyimleme imkânı sağlar. Kariyer hayallerini gerçekleştirme ve müşterilerin finansal ihtiyaçlarını anlayıp onları mutlu edebilme fırsatı tanır. Geniş şube network ağıyla ve sunduğu bankacılıkta yüz yüze hizmet imkanıyla özel bir kariyer seçeneği sunar.

AKBANK Personel Alımı Açık İş İlanları

Müfettiş yardımcısı, servis yönetici ve mühendisi, iç iletişim ve işveren markası yöneticisi, süreç geliştirme ve otomasyon yöneticisi, veri analitiği, tüketici finansmanı pazarlama yöneticisi, yazılım uzmanı, CCTV operatörü, şube operasyon bölümü müdürü, afet operasyon yöneticisi, sistem operasyon uzmanı, siber olay izleme ve tespit uzmanı, satış yöneticisi, iş yeri hekimi, müşteri uzmanı, deneyimli müfettiş ve bilgi teknolojileri müfettişi gibi dallarına personel istihdamı yapacak.

Banka Personeli Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Kurum tarafından yayınlanan iş ilanlarına başvurular başladı. Başvurular AKBANK Kariyer sitesi üzerinden şartlara bakarak başvurular alınacak. Başvuru ekranını haberimizin sonunda verdik.

Başvuru Ekranı

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.