Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 15 Memur Alımı Başvuruları

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 15 Memur Alımı Başvuruları

Yayımlanan memur alımı ve personel alımı ilanlarına göre Aile ve sosyal hizmetler bakanlığı personel alımı yapıyor. Bakanlık personel alımına kimler başvuru yapabilecek? Başvuru detayları haberimizin içeriğinde.

Aile ve Sosyal Hizmetler bakanlığı personel alımı yapacağını ilan etti. Aile ve Sosyal Hizmetler bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 15 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapıyor.

Kamu Personeli Alımı İçin Kimler Başvuru yapabilir;

Kamu Personeli Alımı olarak başvuru yapacak adayların Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

Adayların Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi ve güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları bilgisayar Office programlarını kullanmaları ve bilgi sahibi olmaları gerekmektedir.

Erkek adayların askerlik görevini yapmış olması askerlikten muaf olması, ilişiği bulunmaması veya çağına gelmemiş olması gerekmektedir.

Adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Kamu haklarından mahrum bulunmamaları gerekmektedir.

Adi sicil kaydı olmamak.

Ağ üzerinde trafik ve protokol analizi yapabilen yazılımlar konusunda bilgi sahibi olman adayların başvuruları kabul edilecektir.

Adayların Güvenlik duvarları, VPN yapıları, saldırı tespit ve saldırı önleme sistemleri antivirüs, yük dengeleme cihazları yapılandırma ve yönetimi konularında bilgi sahibi olmaları gerekmektedir.

Başvurular Ne Zaman Nasıl Yapılacak;

Başvurular 19 Kasım 2021 tarihinde başlamış olup 6 Aralık 2021 tarihinde bitmiş olacaktır. Başvurular “https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr” internet adresi üzerinden elektronik ortamda başvuru tarihleri arasında yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum