Aile Bakanlığı SYDV 9 Yeni Kamu Personeli Alımı

Aile Bakanlığı SYDV 9 Yeni Kamu Personeli Alımı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bağlı, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları (SYDV) yeni kamu personeli alımı için ilana çıktı. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alımlar için müracaatlar başladı. Sürece dair detaylar haberimizde.

Son Dakika: Aile Bakanlığı SYDV 9 Yeni Kamu Personeli Alımı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bağlı, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları (SYDV) Kendi bünyesinde istihdam etmek üzere Temmuz ayı ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Yayımlanmış olan yeni güncel ilanlara göre 2 farklı pozisyonda alım yapılacaktır. Kamu personeli alımı ilanına dair detaylar haberimizde verilmiştir.

SYDV ilanları başvuru şartları nelerdir?

8 hasta bakım ve yaşlı elemanı alımı: En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan alımlar için bayan hastalara bakılacağı nedeninden bayan personel alımı yapılacaktır. İlanın başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmanız ve 55 yaşından gün almamış olmanız gerekmektedir. Adayların hasta ve yaşlı bakım refakatçisi belgesine sahip olması istenmektedir. Vakıf bünyesinde son 6 ay içerisinde istihdam projelerine katılmamış olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından alım gerçekleşecektir. Sabıka kaydınızın bulunmaması ve Sağlık sorununuzun olmaması gerekmektedir.

aile-bakanligi-sydv-9-yeni-kamu-personeli-alimi.jpg

1 yardımcı hizmetli alımı: Kadro içinde yine bayan personel alımı yapılacaktır. Yardımcı hizmetli tecrübesine sahip olan 55 üst yaş sınır ile alım gerçekleşecektir. Son 6 ay içerisinde vakıf bünyesinde çalışmamış olmanız istenmektedir. Sosyal güvenlik kurumları tarafından emeklilik veya yaşlılık aylığı alıyor olmanız ve emekli olmamanız ayrıca emekliliğe hak kazanmamış olmanız da aranan şartlar arasındadır.

Başvurular ne zaman yapılacak ve nasıl yapılacak?

İlana başvurular 20 Haziran 2023 ve 26 Haziran 2023 tarihleri arasında şahsen yapılacaktır. Pozisyonlar da belirtilen müracaat kriterlerini sağlayan adaylar, başvurularını sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı binasına yapmaları gerekmektedir. Geçici kadroda istihdam sağlanacaktır. Alımlar Samsun Çarşamba SYDV tarafından yapılacaktır.

Samsun iş ilanları, yeni kamu personeli alımı, SYDV ilanı, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Bakanlık ilanları, güncel ilan.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.