Kamuya En Az İlkokul Mezunu 78 Sürekli İşçi Alımı

Kamuya En Az İlkokul Mezunu 78 Sürekli İşçi Alımı

Büyükşehir Belediye Başkanlığı kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 78 sürekli işçi alımı yapacağı açıklamasında bulundu. Adayların ilgili alanda göreve başlamalarında en az ilkokul mezunu olmaları aranmaktadır. İlana dair detaylar haberde.

Sürekli İşçi Alımı İş İlanları

Büyükşehir Belediyesi bir güncel ilanda bulundu. Belediye 25 farklı unvanda toplam 78 kişi daimî süreli işçi alımı yapacağını duyurdu. Alım yapılacak kadrolar açıklandı: 38 Vasıfsız İşçi, 1 Kaçak Su Kontrol Elemanı, 2 Doğalgaz Sıhhi Tesisat Teknikeri, 1 Gıda Mühendisi, 2 Harita Mühendisi, 2 Kimya Mühendisi, 1 Metalürji ve Malzeme Mühendisi, 2 Büro Personeli, 3 Çevre Mühendisi,

1 Çağrı Operatörü, 1 Çevre Koruma ve Kontrol Teknikeri ve 2 Harita Kadastro Teknikeri, 1 Kaynakçı, 5 Temizlik Personeli, 1 Elektrik Teknisyeni, 3 Makine Mühendisi, 1 Elektrik Elektronik Mühendisi, 1 Otomotiv Elektromekanik Teknisyeni, Metal İşleri Teknisyeni, 1 İş Bakımı ve Onarım Teknisyeni, 1 Elektrik Teknikeri, 1 Maden Teknikeri, Elektronik Haberleşme Teknolojisi Teknikeri, 3 İnşaat Mühendisi, 2 Jeoloji Mühendisidir.

İşçi Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Çağrı Operatörü alımı için en az lise diplomasına sahip olmak gerekmektedir.

Büro personeli alımı için MS Office programlarını biliyor olmak ve en az lisans diplomasına sahip olmak gerekmektedir.

Kaynakçı alımları için çelik kaynak sertifikası ve mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak ve en az ilköğretim diplomasına sahip olmak gerekmektedir.

Temizlik personeli alımı için en az ortaokul diplomasına sahip olmak gerekmektedir.

Vasıfsız işçi alımı için en az ilkokul diplomasına sahip olmak gerekmektedir.

Çevre Koruma ve Kontrol Teknikeri ve Harita Kadastro Teknikeri, Elektrik Teknikeri, Doğalgaz Sıhhi Tesisat Teknikeri, Maden Teknikeri, Elektronik Haberleşme Teknolojisi Teknikeri, alımı için Üniversitelerin ilgili bölümlerinden diplomaya sahip olmak ve şartlarını taşıyan adayların ayrıca başvuru kılavuzunda belirtilen diğer şartları taşıyor olmaları gerekmektedir.

Otomotiv Elektromekanik Teknisyeni, Metal İşleri Teknisyeni, Elektrik Teknisyeni ve Kaçak Su Kontrol Elemanı Meslek lisesi veya Teknik lise, İş Bakımı ve Onarım Teknisyeni adaylarının ilgili bölümlerinden diplomaya sahip olmak gerekmektedir.

Jeoloji Mühendisi, Elektrik Elektronik Mühendisi, Gıda Mühendisi, Harita Mühendisi, İnşaat Mühendisi, Makine Mühendisi, Kimya Mühendisi ve Metalürji ve Malzeme Mühendisi Çevre Mühendisi alımı için adayların ilgili bölümlerden diplomaya sahip olmaları gerekmektedir.

Kamu İşçi Alımı Başvuruları Nasıl ve Ne Zaman Gerçekleşecektir?

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan daimî işçi alım başvuruları 12 Eylül 2023 tarihinde başlamıştır. Başvurular 13 Eylül 2023 tarihinde sona erecektir. Adaylar başvurularını başvuru kılavuzunda yer alan internet adresine CV göndererek yapacaklardır. İzmir iş ilanları olarak sunulmuştur.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.