Emniyet Müdürlüğü Sürekli 3 Kamu İşçi Alımı

Emniyet Müdürlüğü Sürekli 3 Kamu İşçi Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü, sürekli işçi alımı yapacak. Farklı kadro ve porsiyonlarda yapılacak olan alım ilanın için 3 kadro verildiği açıklandı. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanın için gerekli olan detaylar haberimizde verilmiştir.

Sürekli İşçi Alımı İlanları

Emniyet Genel Müdürlüğü, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya 3 kamu işçi alımı yapacağını açıkladı. Kamu işveren statüsünde yapılacak olan alım ilanına göre 45 üst yaşla alım yapılacaktır. En az lise mezunlarından alım yapılacağı açıklanmıştır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak İŞKUR iş ilan numaraları ve detayları haberimizde verilmiştir.

Kamu İşçi Alımı Başvuru Şartları Nedir?

00007903119 İŞKUR iş ilan numarası ile; 1 Temizlik Görevlisi (Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi) alımı ilanı: Lise ve dengi okullardan mezun olmuş olan adaylardan alım yapılacaktır. İlanın yayım tarihi itibariyle 18 yaşından küçük 45 yaşından büyük olmamanız gerekmektedir. Adayların mesleki alanında en az 2 yıl mesleki deneyime sahip olması gerekmektedir.

00007903040 İŞKUR iş ilan numarası ile; 1 Temizlik Görevlisi Alımı ilanı: Lise veya dengi okullardan mezun olmuş olan adaylardan alım yapılacaktır. Adayların en az 5 yıl deneyimli olması bu kadroya başvuru yapmanız için aranan şartlar arasındadır. İlan yayım tarihi itibariyle 35 yaşından gün almamış olmanız istenmektedir.

00007902984 İŞKUR iş ilan numarası ile; 1 aşçı yardımcısı alımı ilanı; Aşçı yardımcısı ve hijyen eğitimi sertifikasına sahip olmanız gerekmektedir. Mesleki alanda minimum 2 yıl deneyimli olmanız istenmektedir. En az ilköğretim mezunlarından alım yapılacaktır. Kadın ve erkek adaylardan başvurular kabul edilecektir.

KPSS’siz Noter Kurasıyla Alım Olacak

EGM tarafından KPSS şartı aranmadığı için işe alınacak olan personeller kurum tarafından yapılacak olan noter kurasına göre alınacaktır. Kura işlemi 16 Kasım 2023 tarihinde Artvin Polisevi Müdürlüğü Gaffar Okkan Toplantı Salonunda yapılacak olan noter sınavına göre belirlenecektir.

İŞKUR İş İlanı Başvuru Şekli ve Tarihi

Artvin iş ilanları kategorisinde yapılacak olan alım ilanına göre 6 Kasım 2023 tarihinde başlamıştır. Adaylar başvurularını 10 Kasım 2023 tarihinde ise sona erecektir. Başvurular İŞKUR e- şube üzerinden online olarak yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.