Devlet Üniversitesi 38 Memur Ve Sözleşmeli Personel Alımı

Devlet Üniversitesi 38 Memur Ve Sözleşmeli Personel Alımı

Devlet Ahi Evran Üniversitesi 38 memur alımı ve sözleşmeli personel alımı yapacağına dair ilan yayınladı. Üniversite tarafından yayınlanmış olan ilana göre başvurular nasıl yapılacak? Hangi evraklar isteniyor? Hangi tarih aralığı belirlendi? Tüm detaylar

Devlet Ahi Evran Üniversitesi kadrolarında istihdam edilmek üzere 38 memur alımı ve sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanmış olan ilana göre; 1 Diyetisyen, 1 Mühendis, 5 Büro Personeli Alımı, 15 Koruma ve Güvenlik Görevlisi ve 16 Destek Personeli olmak üzere toplam 38 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Başvuru yapacak adaylarda KPSS şartı aranmaktadır.

Personel Alımı İçin Başvuru Şartları

T.C nüfusu olmak, 18 yaşından büyük olmak, Başvuru yapacak adayların pozisyonlar için istenilen şartları karşılıyor olması, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan yaşlılık veya emeklilik maaşı almıyor olmak.

Görevini yapmasına mani olabilecek herhangi bir sağlık sorununun olmaması,
ÖSYM tarafından 2020 yılında düzenlenmiş olan KPSS B Grubu’nda KPSS P3, P93, ve P94 puan türlerinden en az 65 puan almış olmak. Yapılacak olan Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucunda olumsuz bir şey olması gerekiyor.

Adaylardan Başvuru İçin İstenilen Evraklar

Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanı, Üniversite web sitesinden alınmış başvuru formu, ÖSYM tarafından yapılmış 2020 yılı KPSS sonuç belgesi, Başvuru formuna yapıştırılmış 1 adet vesikalık fotoğraf istenmektedir.

Mezuniyet belgesi veya Diplomanın aslı, Askerlik durumunu gösteren belge(Erkek adaylar için), Adli sicil kaydı belgesi, Sertifika istenilen kadrolar için belgenin aslı veya onaylı fotokopisi, SGK Hizmet dökümünü gösteren belge gerekmektedir.

Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Süreci

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayınlanmış olan sözleşmeli personel alımı ilanı için başvuru yapacak adayların 18 Temmuz ile 01 Ağustos 2022 tarihleri arasında mesai bitimine kadar başvurularını Üniversite Personel Daire Başkanlığına şahsen yapmaları gerekmektedir. Posta, faks, mail yoluyla yapılmış olan başvurular dikkate alınmayacak.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.