Belediye Sürekli 42 Şoför, İşçi ve Aşçı Alımı İlanı! İŞKUR

Belediye Sürekli 42 Şoför, İşçi ve Aşçı Alımı İlanı! İŞKUR

Belediye personel alımı ilanları İŞKUR üzerinden yayınlanıyor! Belediye sürekli kadro da 42 şoför, işçi ve aşçı alımı yapacağını İŞKUR üzerinden yayınladığı başvuru kılavuzu ile ilan etti. Alım yapılacak kadro dağılımları belli oldu!

İŞKUR tarafından Belediye en az ilkokul mezunu adayların başvuru yapacağı işçi alımı için ilan yayınladı. İŞKUR ilanlarına göre diğer ilanlardan farklı olarak adaylar 45 yaş üst sınırla bu ilana başvuru yapabileceklerdir.

İlan detaylarına göre; 5 bahçe bakım elemanı, 10 genel beden işçisi alımı, 2 beton ve betonarma kalıpçısı, 1 iş makineleri operatörü, 8 kamyon şoförü, 2 mutfak görevlisi, 1 otomotiv mekanikeri, 1 sıhhi tesisatçı, 2 taş duvarcı ve 10 temizlik işçisi kadroların da 42 kamu işçi alımı yapacağını duyurdu. Kadrolara göre müracaat şartları belli oldu!

Belediye Personeli Alımı Başvuru Şartları Nedir?

5 bahçe bakım elemanı: Çalışmaya engel sağlık sorunun olmaması gerekir. Bahçe bakımın da kullanılan iş makinelerini aktif olarak kullanmak.

10 genel beden işçisi alımı: Başvuru yapacak olan adayların sabıka kaydının bulunmaması ve ilkokul mezunu olması şartı aranır.

2 beton ve betonarma kalıpçısı: İşçi başvurusun da adayların kadro için uygun ustalık belgesi isteniyor ve saha da aktif olarak çalışması istenmektedir.

1 iş makine operatörü: söz konusu kadro için adaylardan operatörlük ile ilgili belgelere sahip olması beklenmektedir.

8 kamyon şoförü: En az C veya D sınıfı sürücü belgesi, SRC / 2, SRC / 4 belgeri ve Psiko-teknik belgeleri istenmektedir.

2 mutfak görevlisi: Mutfak departmanı konusun da bilgili ve tecrübe sahibi olan adayların başvuru yapması isteniyor.

1 otomotiv mekanikeri: adaylardan otomotiv mekanikeri kadrosun da ustalık belgesi ve en az 1 yıl deneyim şartı isteniyor.

1 sıhhi tesisatçı: askerlik görevini tamamlamış ve deneyim sahibi adaylar başvuru da bulunabilir.

2 taş duvarcı: İnşaat alanın da usta olan adaylar başvuru da bulunacaklardır. Adaylardan ustalık durumu belge ile sunması istenmektedir.

10 temizlik işçisi: Temizlik işçisi kadrosun da çalışmasına engel sağlık sorunun olmaması gerekmektedir. Elle cadde, sokak, park vb. Alanların temizliğin de görevlendirme yapılacaktır.

Sürekli İşçi Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Başvuru da bulunacak olan adaylar için başvurular 23 Ocak Pazartesi (bu gün) başlamıştır. 27 Ocak 2023 Cuma gününe kadar başvurular alınacaktır. Başvurular İŞKUR internet sitesi üzerinden elektronik olarak yapılacaktır. İşçiler Muğla ilin de çalışacaklardır.

Başvuru ekranı

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum