Belediye İlanları! Üst Yaş Sınırsız ve KPSS'siz Şoför Alınacak

Belediye İlanları! Üst Yaş Sınırsız ve KPSS'siz Şoför Alınacak

Belediye personeli olmak, KPSS’siz kamu personeli olmak isteyenler bu ilana büyük ilgi gösteriyor. Belediye ilanları arasında yer alan ve üst yaş sınırı olmaksızın yayınlanan güncel bildirim hakkında detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Yük taşıma yapmak üzere şoför alımı haberi duyuruldu. Belediyede bulunan boş kadro şoförlük branşına ait personel alımları başladı. İŞKUR sayfasında yayınlanan ilan için müracaatlar kabul ediliyor. Kamu kurum ve kuruluşlarında yer alan özel kanunları çerçevesinde bildirilen özel şartları taşıyan vatandaşlar, ilgili ilana başvuru talebini gönderebilmektedir. KPSS'siz bir şekilde sunulan müracaat talepleri neler? İşte istenenler.

Şoför Alımı Başvuru Koşulları

Müracaatta bulunacak adayların Türk vatandaşı olmaları şartı yer almaktadır. Ancak istisna olarak; kanun gereği bildirilen ‘Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri’ saklı kalmaktadır.

18 yaşını tamamlamayıp 19 yaşından henüz gün almamış olan kişilerin başvuruları kabul edilmemektedir.

Afet Bilinci Kurs Belgesi ve İlk Yardım Kurs Belgesi sahibi olunması şartı yer almaktadır. Ayrıca her iki belgenin de Millî Eğitim Bakanlığı onaylı olması gerekmektedir.

Yüz kızartan herhangi bir suç sebebiyle mahkûm olmuş olan adaylar, affa uğramış dahi olsalar Belediye kadrosunda yer alamayacaklardır.

Önceki iş hayatında herhangi bir kamu veya kuruluşundan disiplinsizlik veya ahlak yönünden sebepler ile işten çıkarılmış olan kişilerin müracaatları Belediye personel alımlarında geçerli olmamaktadır.

Kamu haklarınındın mahrumiyet içeren bir durum içerisinde olunması da ‘Devlet Personeli’ olarak çalışmasına engel bir durum olarak bildirilmiştir.

Belediye Personeli Alımı İlanı Başvuruları

Kırıkkale ilinin Bahşili Belediyesi’ne yapılacak olan şoför alımı için başvurular başlamıştır. Son müracaat tarihi 17 Mart 2023 Cuma günü olarak bildirilmiştir. Yukarıda bildirilen müracaat koşullarını sağlayan kişiler, bildirilen son başvuru tarihine kadar başvuru işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.
İlana başvuru İŞKUR sayfaları üzerinden yapılabilmektedir.

İŞKUR ilanı numarası ‘00007376188’dır. İlan numarası ile İŞKUR sayfasında bulunan ‘İş Arayan’ linki kullanımının ardından yapılacak sorgulama sonucunda ilgili ilana ulaşılabilmektedir. Açılan ilana başvuru için sisteme giriş zorunluluğu vardır. Sisteme giriş yapabilmek için vatandaşların T.C. kimlik numarası ile birlikte E-devlet şifrelerini kullanmaları icap etmektedir.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.